سرویس تجسمی هنرآنلاین: آدینه 23 خردادماه هنرمندان عرصه هنرهای تجسمی در گالری‌های تهران حاضر می‌شوند تا آثار هنری خود را در معرض دید علاقه‌مندان به هنر قرار دهند. همچنین تعدادی از گالری‌ها از فضای مجازی برای نمایش و فروش آثار هنرمندان تجسمی استفاده می‌کنند.

 

اعتماد: نمایشگاه گروهی طراحی با عنوان "روی کاغذ" 23 خرداد تا 24 مرداد در گالری اعتماد برپاست. گالری اعتماد به نشانی خیابان هفت‌تیر، مفتح جنوبی، بن‌بست شیرودی، پلاک ۲۵ میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.

ایوان: نمایشگاه آثار بهروز مجیدی با عنوان "وسعت محاط 2" 23 خرداد تا 13 تیر در گالری ایوان و نمایشگاه آثار مجید احمدی با عنوان "شهر" در ایوان 2 برپاست. این گالری در الهیه، خیابان مهدیه، خیابان جبهه، کوچه لسانی، بن‌بست حمید، شماره ۱ قرار دارد.

دلگشا: نمایشگاه نقاشی مصطفی سرابی از 23 خرداد در گالری دلگشا به نشانی خیابان مفتح جنوبی، خیابان سمیه، نبش رامسر، پلاک ۶۳ میزبان هنردوستان است.

زرنا: نمایشگاه گروهی "شات" 23 تا 28 خرداد در گالری زرنا به نشانی خیابان شهرآرا، خیابان 13، پلاک 12، طبقه دوم برگزار می‌شود.

زیرزمین دستان: نمایشگاه آثار ایلا فیروزآبادی با عنوان "مطالعه‌ای بر فواره‌ها" 23 خرداد تا 13 تیر در زیرزمین دستان برگزار می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند به نشانی خیابان فرشته، خیابان بیدار، شماره 6 مراجعه کنند.

سو: نمایشگاه گروهی "در جریان" 23 خرداد تا 3 تیر در گالری سو به نشانی خیابان ویلا، خیابان سمیه، خیابان پورموسى، شماره ۳۰ برپاست.

سیحون: نمایشگاه نقاشی سولماز توحیدلو با عنوان "شام آخر" 23 خرداد تا 13 تیر در گالری سیحون به نشانی خیابان وزرا، خیابان چهارم، پلاک ۱ برگزار می‌شود.

طراحی هنر: نمایشگاه گروهی "خط روشن" 23 خرداد تا 9 تیر در گالری طراحی هنر واقع در خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک‌وی، نرسیده به زعفرانیه، پلاک ۲۸۸۰ میزبان علاقمندان است.

نگر: نمایشگاه آثار جلال شباهنگی، علی گلستانه، ابراهیم فرجی و منوچهر نیازی 23 تا 28 خرداد در نگارخانه نگر، واقع در زیر پل کریم‌خان، بعد از تقاطع ایرانشهر، پلاک ۱۵۴، زنگ دوم، طبقه اول برپاست.

ویستا: نمایشگاه گروهی "نگاه گم شده" با آثاری از شیرین بابازاده، شیلا جلیل‌پیران، نسرین صادقی بجد، مانی مهرزاد 23 خرداد تا 6 تیر در گالری ویستا به نشانی خیابان مطهری، خیابان میرعماد، کوچه دوازدهم، پلاک 11 میزبان هنردوستان است.

 

ادامه نمایشگاه‌های گذشته:

 اُ: نمایشگاه نقاشی محمد خلیلی با عنوان "هندسه سکوت" تا ۲۶ خرداد در گالری اُ برپاست. همچنین نمایش مجموعه‌ای از حجم و طراحی نیلوفر لهراسبی با عنوان "انتزاع کوچ" در طبقه دوم گالری اُ به نشانی خیابان سنایی، خیابان شاهین (خدری)، پلاک ۱۸ میزبان هنردوستان است.

آس: نمایشگاه ویدئوآرت "اولین بار من" با آثاری از نسترن آزادی، آناهیتا آقاطاهر، سیما باقرزاده، رجا بهروش، ابراهیم خبازی، هانیه کاشانی، نگار عالم‌زاده گرجی و حسام نیک‌فال تا 20 تیر در گالری آس برپاست. علاقه‌مندان برای بازدید آثار می‌توانند به گالری آس به نشانی خیابان شریعتی، بالاتر از پل رومی، جنب بانک پارسیان، پلاک ۱۸۳۱ مراجعه کنند.

خانه هنرمندان: هفدهمین نمایشگاه "تصویر سال" تا 13 تیر در خانه هنرمندان ایران به نشانی خیابان طا‌لقانی، خیابان موسوی شمالی(فرصت)، ضلع جنوبی باغ هنر برپاست.

پلتفرم سه: نمایشگاه آثار امین شجاعی با عنوان "مشاهده" تا 26 خرداد در پلتفرم سه به نشانی ضلع شمالی میدان ولیعصر، کوچه شهامتی، پلاک 29 برپاست.

عصر: نمایشگاه گروهی نقاشی "یک پنجره برای دیدن" با آثاری از علیرضا آدم‌بکان، ایمان افسریان، مهدی حسینی، مرتضی خسروی، مهدی درویشی، اوژن شیراوژن، مریم طباطبایی، مینا غازیانی و مهتا معینی تا ۲۷ خرداد در گالری عصر به نشانی میرزای شیرازی شمالی، خیابان دلاویز، پلاک ۱۸ برپاست.

 

نمایشگاه‌های مجازی:

ایرانشهر: این گالری در پروژه‌ای جدید، پلتفرم ویژن را راه‌اندازی کرده است و در نخستین فعالیت آن با نام "گالری ویژن یک" نمایشی از آثار فرشیدُ لاریمیان، هنرمند مقیم وین برپا است. علاقه‌مندان برای دیدن این نمایشگاه مجازی می‌توانند تا 4 تیر به نشانی  www.IranshahrVision.com مراجعه کنند.

باوان: گالری باوان نمایشگاه آنلاین "خیال، شتاب، چشم‌انداز" را با آثاری از الهام اعتمادی، نیلوفر فلاح‌فر، نیلوفر محمدی‌فر، پیام قلیچی، مهسا طهرانی، اولدوز نبی‌زاده و مهشید روشن‌تبار برگزار کرده است. نمایشگاه "خیال، شتاب، چشم انداز" تا ۳۱ خرداد ماه به نشانی bavangallery.com/viewing-room قابل مشاهده است.

دنا: گالری دنا حراج ماه خرداد را با آثاری از احسان ارجمند، داوود امدادیان، جوزپه سالواتوره‌باریلارو، اوژن شیراوژن، علی صادقی، علی‌اکبر صنعتی، سپیده عابدی، جواد علیمحمدی‌اردکانی، حمیدرضا فرامرزی، مهرداد کاتوزیان، مهدی مقیم‌نژاد و کوشا موسوی در سایت گالری دنا به نشانی www.denagallery.ir برگزار می‌کند.

سرادی‌پور: نمایشگاه آنلاین مجموعه آثار علی ذاکری با عنوان "در دشت‌های کودکی" توسط گالری سرادی‌پور برپاست. آثار این مجموعه علاوه بر اینستاگرام گالری به نشانی saradipour.art2@ بر روی پلتفرم آرتسی Artsy.net  و آرت نت Artnet.com  تا 30 خردادماه قابل مشاهده است.

گلستان: نمایشگاه مجازی آثار قرنطینه ابراهیم حقیقی تا اول تیر در سایت گالری گلستان به نشانی  http://www.golestangallery.com  برپاست.

والی: گالری والی هر هفته یکی از هنرمندان خود را معرفی کرده و با نمایش روزمرگی‌های هر هنرمند، آثاری از او را به نمایش و فروش می‌گذارد. این هفته در صفحه اینستاگرام vali.gallery آثاری از لی لی عامری به نمایش درمی‌آید.

الهه: گالری الهه در صفحه اینستاگرام elahegallery به معرفی تعدادی از هنرمندان خود پرداخته و آثاری از آنها را نمایش می‌دهد.

سهراب: گالری سهراب تعدادی از آثار هنرمندان گالری را برای نمایش و فروش در اینستاگرام گالری قرار می‌دهد. علاقه‌مندان می‌توانند به نشانی sohrabartgallery@ مراجعه کنند.

شیرین: گالری شیرین در صفحه اینستاگرام خود هر روز آثاری از هنرمندان این گالری را به نمایش و فروش گذاشته و مشخصات کاملی از آنها را ارائه می‌کند. علاقه‌مندان می‌توانند به نشانی shiringallerytehran@ مراجعه کنند.

لاله: نمایش مجازی نهمین سالانه آثار چند نسل هنرمندان معاصر ایران در صفحه اینستاگرام نگارخانه لاله به نشانی lalehgallery@ برپاست.

ماه: گالری ماه در شرایطی که بازدید از گالری برای عموم امکان‌پذیر نیست، تصمیم به نمایش آثار هنرمندان گالری از مجموعه‌های جدید یا قدیمی آنها در صفحه اینستاگرام mahartgallery@ گرفته است.

مژده: نمایشگاه آنلاین فروش آثار هنرمندان در صفحه اینستاگرام گالری مژده برپاست. علاقه‌مندان برای دیدن این آثار می‌توانند علاوه بر اینستاگرام به سایت WWW.MOJDEHGALLERY.COM مراجعه کنند.

نیان: این گالری در پروژه "بیان" به معرفی یک هنرمند پرداخته و آثاری از او را در صفحه اینستاگرام nianartgallery منتشر می‌کند.

اثر: گالری اثر در صفحه اینستاگرام assarartgallery به معرفی هنرمندان گالری پرداخته و آثاری از آنها را نمایش میدهد.