به گزارش هنرآنلاین، این مسابقه که هشتم فروردین ۱۳۹۹ با انتشار فراخوانی از سوی لیلی گلستان آغاز به کار کرد تا پایان مهلت دریافت آثار، بیستم اردیبهشت ماه نزدیک به ۱۰۰۰ اثر دریافت کرد که در این میان استقبال ایرانیان از آمریکا، فرانسه، انگلیس، قطر و عمان بسیار جالب توجه بود.

کار مرحله اولیه داوری آثار را خود خانم گلستان به عهده گرفت و برای داوری نهایی از اساتید فرشید مثقالی و کامبیز درم بخش و نیز خانم تارا بهبهانی دعوت کرد تا بهترین ها را گزینش کنند.

اعلام همراهی شهرداری تهران و وعده انتشار کتاب از گزیده آثار و ارسال آن برای شهرداران دیگر شهرهای دنیا به علاوه اهدای ۱۰ جایزه نقدی ، ۱۰ لوح افتخار و البته اکران گزیده ای از آثار روی یک دیوار در منطقه پنج شهرداری تهران به ابعاد این اتفاق هنری افزود.

اکنون برندگان این جایزه در دو رده سنی زیر شش سال و شش تا ده سال اعلام شده است: برندگان گالری گلستان: سیاوش واسعی، آراد اسکندری، رامتین نجمی؛ برندگان شرکت روغن زیتون مینو دشت.

پارتا امامی، پارسا زین الدینی، آنا امکانی و برندگان شهرداری تهران: کارن کاظم توری، نگین شمس الدینی، یونا انصار، هلنا راهدار، نسیم پور فتح، مانی نفری، نیروانا محمدنژاد، ارغوان قادری زاده، دلنیا هاشمی، کیمیا بلالی، مه پاس نجار سالکی، ترانه دانایی، سارا آبای فینی، ایران اسد زاده، فاطمه افضلی، نرگس حسینی نژاد، آرام صیاد، نامی تابعیان، غزل رحمانی نژاد، آیدا احمدی.

علاقمندان می توانند آثار برگزیده را هم اکنون در سایت و اینستاگرام گالری گلستان تماشا کنند.