به گزارش هنرآنلاین، شیوع ویروس کرونا و پیامدهاى ناگوار انسانى و اجتماعى به پدیده‌ای همه‌گیر و درخور توجه در جامعه تبدیل شده است. همدلى و همنوایی با تکیه بر ارتباطات انسانى به ویژه در اماکن درمانی، شرکت‌های تولیدی محصولات بهداشتی و کلیه مراکز مرتبط با موضوع به ویژه محیط خانواده، ناشى از در خانه ماندن‌هاى اجبارى، مى‌تواند به تقویت و بهبود مناسبات اجتماعی، خانوادگى و ایجاد محیط شاد و همدلانه بینجامد که نقطه قوتى در ستیز با این بیمارى ناخوانده است.

به همین منظور، جایزه "همدلی اجتماعی" به سومین جشنواره عکس موبایلی "هشت" اضافه شده که بازتابی از ماندن مردم در خانه، تلاش کادر درمان برای مقابله با ویروس کرونا و همچنین همدلی گروه‌های مختلف مردمی و جهادی برای مبارزه با این ویروس منحوس است. به ۴ برگزیده این بخش مجموعاً ۴۰ میلیون ریال وجه نقد اهدا می‌شود.

جلوه‌های نشاط و شادی در تمام زوایای زندگی ایرانی اسلامی محور اصلی سومین دوره جشنواره عکس "هشت" است و با توجه به این فرمایش امام رضا(ع) انتخاب شده است: بعد از انجام واجبات، کاری بهتر از ایجاد خوشحالی برای مؤمن نزد خداوند نیست. در بخش اصلی علاوه بر تندیس جشنواره و لوح افتخار، به نفرات اول تا سوم به ترتیب مبالغ ۴۰، ۲۵ و ۱۵ میلیون ریال اهدا می‌شود. همچنین جلوه‌های شادی در حرم مطهر رضوی و سایر بقاع متبرکه نیز بخش ویژه سومین جشنواره عکس تلفن همراه "هشت" است که به عکاس برگزیده این بخش، ۴۰ میلیون ریال جایزه نقدی اهدا خواهد شد. آخرین مهلت ارسال آثار پنجشنبه ۴ اردیبهشت تعیین شده است. "هشت" به همت شرکت نقش رؤیای بهشت با همراهی بنیاد فرهنگی هنری امام رضا(ع) و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در جشنواره عکس "هشت" به نشانی https://royayebehesht.ir مراجعه کنند. تلفن دبیرخانه ۰۲۱۶۶۹۴۱۰۶۱ پاسخگوی پرسش‌های احتمالی شرکت‌کنندگان است.