به گزارش هنرآنلاین، دبیران اجرایی این رویداد افسون منتظری و آرش ذوالقدر هستند که روز جمعه دوم اسفند ساعت 16 الی 20 در گالری پردیس سینمایی ملت واقع در طبقه منفی 2 این مجموعه افتتاح می‌شود.

با مروری بر آثار هنرمندان‌ پیشکسوت به این مهم دست می‌یابیم که گام نهادن در مسیر درست، آگاهی و شناخت بر هنر معاصر می تواند، آینده هنری درخشانی را برای هنرمندان به ارمغان آورد.

این نمایشگاه با حضور آثاری از هنرمندان پیشکسوت چون: ژازه تباتبایی، پرویز تناولی، جعفر نامی، عباس کاتوزیان، منوچهر یکتایی، منصور قندریز، ناصر اویسی، صادق تبریزی، آیدین آغداشلو، رضا مافی، محمد احصایی، علیرضا اسکندری، فریده لاشایی، احمد اسفندیاری، آنوش یغیازاریان و... و با حمایت موسسه تصویر شهر، دانشکده هنر دانشگاه الزهرا و معاونین فرهنگی اجتماعی و اداری مالی دانشگاه الزهرا برگزار می‌شود.

نمایشگاه اکسپو هنرمندان پیشکسوت ایران از ۲ الی ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ در گالری پردیس ملت پابرجاست و علاقمندان می‌توانند برای بازدید از این نمایشگاه در روزهای عادی از ساعت ۱۱ الی ۲۰ و در روزهای جمعه ۱۶ الی ۲۰ به گالری پردیس ملت واقع در خیابان ولیعصر (عج)، ابتدای بزرگراه آیت اله هاشمی رفسنجانی، روبروی بزرگراه کردستان، پردیس ملت، طبقه منفی 2 مراجعه کنند.