به گزارش هنرآنلاین، کیارش یعقوبی درباره این نمایشگاه گفت: گالری مژده نمایشگاه آخر سالش را به نقاشی‌خط اختصاص داده و قرار است از روز جمعه نمایشگاه "زمستانه" به کیورتوری بنده در این گالری برپا شود. ما در این نمایشگاه از هنرمندانی کار گرفته‌ایم که تقریباً خوب‌ها و بهترین‌ها هستند و من سعی کرده‌ام در جمع‌آوری آثار بیشترین دقت را داشته‌ باشم.

یعقوبی درباره تعداد آثاری که قرار است در نمایشگاه ارائه شود، بیان کرد: بناست ۲۶ اثر از ۲۶ هنرمند در نمایشگاه "زمستانه" به نمایش دربیاید. از این میان دو هنرمند اثر مجسمه ارائه داده‌اند؛ یعنی اثرشان، خطی است که به حجم درآمده است. بقیه آثار هم تابلوهای روی بوم است. ما کارهای کلاسیک در نمایشگاه نگذاشته‌ایم، یعنی کارها شیشه‌خور نیستند و همه روی بوم خلق‌شده‌اند.

این هنرمند با اعلام این نکته که در نمایشگاه "زمستانه" موضوع آزاد است گفت:" اکثر هنرمندان این نمایشگاه دهه پنجاهی هستند. سه، چهار نفر از هنرمندان از دهه چهل، دو نفر از دهه شصت و مابقی از متولدین دهه پنجاه هستند. جالب اینجاست که چند نفر از این هنرمندان از رشته گرافیک، چند نفر از نقاشی و بقیه از خوشنویسی وارد نقاشی‌خط شده‌اند.

علیرضا آستانه، ساناز البرزی، ابراهیم الفت، علیرضا بابایی، محمد بزرگی، بهمن پناهی، پیمان پیروی، امید خاکباز، الهیار خوشبختی، افسانه درویش، بابک رشوند، هادی روشن‌ضمیر، بهروز زیندشتی، علیرضا سعادتمند، محیا طلوع کیان، عذرا عقیقی بخشایش، رضا عمادی، محمدرضا عموزاد، علی قاسمی، محسن کرمی، احمد مازادی، فریبا نصیریان، سعید نقاشیان، حسین نوروزی، امین هنامی و کیارش یعقوبی هنرمندانی هستند که آثارشان در نمایشگاه "زمستانه" به نمایش درمی‌آید.

نمایشگاه "زمستانه" دوم اسفند در گالری مژده افتتاح می‌شود و تا هشتم اسفند در این گالری به نشانی سعادت‌آباد، خیابان علامه شمالی، خیابان هجدهم شرقی، پلاک ۲۷، واحد یک میزبان علاقه‌مندان است.