به گزارش هنرآنلاین، نمایشگاه گروهی عکس با عنوان "پیش درآمد" با نمایش عکس‌های مستند مرتضی پورصمدی، مریم زندی، جاسم غضبان‌پور، یوریک کریم‌مسیحی، ساسان مویدی، اسعد نقش‌بندی وآلفرد یعقوب‌زاده از 25 بهمن برگزار می‌شود.

این نمایشگاه را گروه عکاسی وهله با انتخاب کورش کلهر کیوریت کرده است. "وهله" با نگاه دقیق به عکاسی مستند سعی بر این دارد تا بتواند رفتار صحیح این گرایش را در ابعاد توانایی خود گسترش داده و از آن حمایت کند. در این راه با برپایی نمایشگاه‌های تخصصی و کارهای جنبی با موضوع عکاسی مستند در دور جدید فعالیت خود امیدوار است تا گامی جدی کنار عکاسان مستند بردارد.

کوروش کلهر متولد بهمن‌ماه ۱۳۶۲ و فارغ‌التحصیل هنرستان صدا و سیما  است که عکاسی را از سال ۱۳۷۵ آغاز کرده و در این سالها به عکاسی مستد پرداخته است.

کلهر درباره این نمایشگاه نوشته است: تمام ذهن من در رابطه با عکاسی معطوف به عکاسی مستند بوده و در این بخش ادامه مسیر داده‌ام و تلاش کرده‌ام تا بتوانم آثاری را ارائه دهم که جدای رعایت نمودن اصول و قواعد فارغ از سیاه نمایی و جریانات ناخوشایند باشد، این نگاه به عکاسی خالصانه در خدمت صداقت بوده و تمام توانم برای رسیدن به اثری دور از انرژی‌های منفی برای بیننده‌ عکس‌هایم بوده و هست."

نمایشگاه "پیش درآمد" از ۲۵ بهمن  در فضای هنری همرس با حضور هنرمندان و علاقه‌مندان افتتاح می‌شود و تا 6 اسفند ادامه خواهد داشت. فضای هنری همرس هر روز به جز شنبه‌ها از ساعت ۴ تا ۱۰ شب برای بازدید عموم در خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان تجریش، رو به روی پارک قلمستان، جنب بانک مهر ایران، شماره 2996، طبقه دوم باز است.