به گزارش هنرآنلاین، از اردیبهشت سال 97 تاکنون چهار دورۀ نمایشگاه آثار پیشکسوت، مدرن و کلاسیک با همراهی مجموعه‌داران و گالری‌داران در گالری آرتیبیشن برگزار شده است. پنجمین نمایشگاه کلکسیونر برخلاف دورۀ گذشتۀ خود که نمایش آثار دورۀ کلاسیک ایران و شیوه‌های عهد کریم‌خان و پرتره‌های قاجاری را در خود داشت، اکنون با رویکرد پیشینش و قرابت بیشتری با سه کلکسیونر آغازین شامل آثاری از هنرمندان پیشکسوت و هنرمندان مدرن دهه‌های آغازین ورود هنر مدرن به ایران خواهد بود که در 4 بهمن سال 98 برگزار خواهد شد.

نمایشگاه‌های کلکسیونر از ابتدا تاکنون گروهی از مجموعه‌داران و گالری‌داران را با خود همراه کرده تا علاوه بر هنرمندان پیشکسوت آثار هنرمندان سرشناس معاصر و جوانان پیشرو را گرد هم آورد و در جهت رونق و بهبود فرآیند خرید و فروش و سرمایه‌گذاری گام مؤثری نهد و با از میان‌برداشتن محدودیت‌های بازار سنتی، بتواند موجب توسعۀ بازار هنر شود و فضایی برای انتخاب درست سرمایه‌گذاران با ریسک کمتر ایجاد ‌کند.

در اولین سلسله نمایشگاه‌های کلکسیونر بیش از ۵۰ اثر و در دومین و سومین دورۀ آن، مجموعه‌داران با مشارکت خود، به ترتیب با بیش از 70 و 78 اثر از تاثیرگذارترین هنرمندان کلاسیک، سرشناس معاصر و جوانان پیشرو را گرد هم آوردند. در کلکسیونر چهارم 41 اثر از 33هنرمند کلاسیک حضور داشت و اکنون در کلکسیونر پنجم با حضور جمع گسترده‌تری از مجموعه‌داران و گالری‌داران، تعداد 56 اثر از هنرمندان و مشاهیری چون اردشیر محصص، آیدین آغداشلو، ژازه تباتبایی، حسین محجوبی، رضا بانگیز، توکل اسماعیلی، علی‌اکبر صادقی، مهدی حسینی، محمد احصایی، محمود زنگنه، نیکزاد نجومی، علی گلستانه، فرشید ملکی، علی مشهدی‌الاصل، قباد شیوا، محمدعلی شیوایی(کاکو)، کامبیز درمبخش، منوچهر معتبر، منوچهر نیازی، ابراهیم حقیقی، احمدرضا احمدی، بهرام دبیری، پروانه اعتمادی، جعفر پناهی، جعفر روح‌بخش، جلال شباهنگی، جلیل رسولی، ناصر اویسی، آرمان یعقوب پور، عبدی اسبقی، علیرضا چلیپا، عین الدین صادق زاده، فریدون آو، مسعود کشمیری، گیزلا وارگا سینایی، محمد بزرگی، محمود زنده، مرتضی رازفر، کوروش گلناری، ایرج شایسته‌پور، حسن روح‌الامین، هادی روشن‌ضمیر، کیوان عسگری، شهرام کریمی، علیرضا جوادی، مریم رحیمی و مهرداد محبعلی برای علاقه‌مندان به هنر جمع‌آوری شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

نمایش این آثار در گالری آرتیبیشن ساعت 16روز جمعه چهارم بهمن در گالری آرتیبیشن افتتاح شده و تا 13 بهمن از ساعت 11 صبح تا 8 شب ادامه خواهد داشت. علاقه مندان برای خرید آثار و بازدید از این نمایشگاه می‌توانید به آدرس تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از همت، خیابان گل‌نبی غرب، میدان کتابی(احمدی روشن)، خیابان ساسانی‌پور، خیابان دریا(قندی)، پلاک 6 مراجعه کنند. همچنین آثار این نمایشگاه برای علاقه‌مندانی که در تهران سکونت ندارند به‌صورت آنلاین در سایت آرتیبیشن www.artibition.net به نمایش گذاشته می‌شود.