به گزارش هنرآنلاین، عصر جمعه بیستم دی‌ماه، ۹ طرح برگزیده ۱۰ هنرمند که به مرحله نهایی سومین جایزه هنر معاصر ویستا راه یافته‌اند در قالب یک نمایشگاه رونمایی می‌شوند.

"خط سوم" عنوان این نمایشگاه است که در آن ایده‌های اولدوز نبی‌زاده، ایمان جسمی، ایسا رشید، حمیدرضا آزاد، ساناهین بابا جانیانس، سمیرا رحبانی، شانا عبدالهیان و احسان علیزاده، کلثوم صالحی و هوفر حقیقی ارائه می‌شود.

در سومین دوره، به دنبال فراخوانِ منتشر شده، مجموعأ ۱۸۷ طرح پیشنهادی به دست هیأت انتخاب و داوری متشکل از نازگل انصاری نیا، رزیتا شرف جهان، پریسا پهلوان، حمید سوری، بهنام کامرانی و بهرنگ صمدزادگان رسید که پس از چندین جلسه مطالعه و بررسیِ دقیقِ کارشناسانه و گفتگو در باب آنها، ۱۹ طرح از میان آنها انتخاب و از هنرمندانِ شرکت‌کننده دعوت شد به‌طور جداگانه در حضور داوران از طرح‌های خود دفاع کرده و ایده پیشنهادی‌شان را توجیه کنند.

حاصل این مصاحبه‌ها، جلسات دیدار و گفتگو و دیدار از آتلیه هنرمندان، انتخاب ۹ طرح از سوی ۱۰ هنرمند برای راه‌یابی به مرحله نیمه‌نهایی و شرکت در نمایشگاه ایده‌های برگزیده برتر بود که اکنون تا چهارم بهمن‌ماه ایده‌های‌شان به تماشا خواهد بود.

گفتنی است برنده ۳۰ میلیون تومانی ایده هنری برتر سال و آیین اختتامیه سومین جایزه ویستا عصر جمعه ۲۷ دی‌ماه در خانه هنرمندان برگزار خواهد شد.