به گزارش هنرآنلاین، "آن یک لحظه" عنوان نمایشگاه گروهی عکس است که به کوشش حمید مهدوی در خانه هنر ۱۴ برگزار می‌ شود. تاریخ گشایش این نمایشگاه ۱۳ دی‌ماه ۹۸ ساعت ۱۶ تا ۲۰ هست. در بیانیه این نمایشگاه عنوان شده است:

آنچه مسلم است هر یک از آدم‌ها دارای سرنوشتی خاص خویش‌اند. لحظه‌هایی از زندگی. زندگی اگر جریانی مداوم باشد ، این جریان از تمامی انسان‌ها ساخته شده و هر یک با حضوری هر چند کوتاه ، بر ساخت آن تاثیر گذارند. و این حضور کوتاه سرشار از ماجراها و حوادث و تلخی و شادی است. هر شخص قصه‌هایی در دل خود دارد. که هیچ به دیگری شبیه نیست. عکاس با ثبت تصویر او را معرفی می‌کند. و حال‌آنکه با بیان بخشی از سرنوشت او ، ما را به او نزدیک‌تر و آشنا می‌کند. او دیگر یک عکس نیست. انسانی است که ما را به درون زندگی خود دعوت کرده.

تلاش ما در این نمایشگاه رویارویی مخاطب با انسان‌هایی است که نه معروف‌اند و نه خاص، بلکه قصه‌ای خاص خویش دارند. بیان بخشی از این قصه‌ها ، آنها را آشنا و نزدیک‌تر می‌کند. گویی اکنون دیگر تنها یک عکس نیست، بلکه بخشی از زندگی است که ما با " آن یک لحظه" روبروییم .

هنرمندان حاضر در نمایشگاه عبارت‌اند از: فاطمه پازُکی ، فروغ جدیری ، تینا دلنوازی ، عاطفه دهدار ، سعید فلاح فر ، رضا قاضیانی ، امیر علیمی ، مهران گل محمدی ، عارفه لک ، زهرا لطفیان ، رویا مرادخانی ، المیرا مجابی ، مژگان منصوری ، حمید مهدوی ، فاطمه مهری ، مهناز میناوند ، هانیه یاوری

روزهای بازدید ۱۴ تا ۱۹ دی‌ماه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ هست. علاقه‌مندان می‌توانند جهت بازدید از نمایشگاه به آدرس خیابان انقلاب ، خیابان خارک ، شماره ۱۴ مراجعه نمایند. گالری روزهای شنبه تعطیل است.