به گزارش هنرآنلاین، سید مجتبی موسوی، معاون فرهنگی و هنرهای شهری این سازمان با اعلام این خبر، گفت: سومین رویداد هنری پاییز–برگ ۲۳ تا ۲۵ آذرماه سال جاری در میدان مشق از سردر باغ ملی تا سردر دانشگاه هنر برگزار می‌شود.

موسوی در ادامه بیان کرد: از دو سال پیش تعدادی از دانشجویان و فارغ‌التحصیلان هنر این رویداد را مطرح کردند که از دو سال قبل برگزاری این رویداد با حضور تعدادی از هنرمندان انجام شده است. در این رویداد از برگ‌های پاییزی برای خلق اثر استفاده می‌شود.

وی افزود: فصل پاییز زیبایی‌های خاص خودش را دارد و این هنرمندان برای خلق آثار زیبا از برگ‌های پاییزی درخت چنار استفاده می‌کنند. این رویداد با حمایت سازمان زیباسازی و همکاری شهرداری منطقه ۱۲ برگزار می‌شود که هنرمندان با فواصل معینی به اجرای آثار خود می‌پردازند.

معاون فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی شهر تهران، خاطرنشان کرد: به نظر من این رویداد اتفاق جالبی است زیرا مردم هم در این کار مشارکت می‌کنند و فضای جذابی در فصل پاییز برای مخاطبان ایجاد می‌شود.

سید مجتبی موسوی در ادامه تاکید کرد: این رخداد متناسب با فصل پاییز است و همان‌طور که هنرمندان در فصل زمستان آثاری را با برف درست می‌کنند تصمیم گرفتیم در فصل پاییز هم با استفاده از برگ‌های پاییزی آثار خوبی توسط هنرمندان خلق شود.

وی در پایان گفت: سازمان زیباسازی همیشه از رویدادهای فرهنگی و هنری استقبال کرده است و همیشه یا خودش این رویدادها را برگزار می‌کند یا از آن‌ها حمایت مالی و معنوی می‌کند. این رویداد هم مانند یک سمپوزیوم است و سازمان زیباسازی همه تلاش خود را می‌کند تا رویدادها را با همکاری گروه‌های مختلف برگزار کند زیرا هدف اصلی سازمان ارتقای فرهنگ و هنر است.