به گزارش هنرآنلاین، دکتر برزین ضرغامی، مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران درباره اکران‌های فرهنگی در روزهای پایانی ماه صفر، گفت: در آستانه رحلت حضرت رسول (ص)، شهادت امام حسن مجتبی(علیه السلام) و امام رضا (علیه السلام) طرح‌هایی در سطح شهر نصب می‌شوند که سعی شده در این مناسبت‌ها بیشتر از فرمایشات پیامبر اکرم، کریم اهل بین و ثامن‌الحجج استفاده شود.

ضرغامی در ادامه بیان کرد: احادیثی انتخاب کردیم که برای جامعه امروزی کاربردی‌تر است و اثرگذاری بیشتری دارند. این احادیث درباره راستگویی، صله رحم، خوش اخلاقی، گذشت، بخشش و ... است.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران ادامه داد: ما سعی کردیم در سه سطح مختلف که شامل خوشنویسی، طراحی گرافیک برای اسامی بزرگان و تصاویری مانند حرم‌ها که مردم با آن انس دارند، طرح‌ها را اکران کنیم.

ضرغامی تاکید کرد: عنوان این اکران‌ها "خاندان رحمت" است زیرا با این عنوان میهمان خوان کرم پیشوایان دینی می‌شویم. این طرح‌ها از دوم آبان ماه سال جاری تا پایان صفر در کل سطح شهر اکران می‌شوند.

ضرغامی در پایان گفت: بیش از ۲۰ طرح در سطح شهر اکران می‌شوند و این موضوع هر ساله اتفاق می‌افتد و این اکران‌ها در سال‌های آینده هم ادامه‌دار خواهد بود.