به گزارش هنرآنلاین، نمایشگاه آثار چاپ دستی در گالری آرتیبیشن برگزار می‌شود. چاپ دستی با کارکردها و ارزش‌های تصویری خویش به‌عنوان بیانی خلاقانه در کنار دیگر آثار هنری موردتوجه هنرمندان قرار گرفته است. اگرچه سبقۀ ورود چاپ در ایران را باید در قرون پیش از میلاد و در دوران هخامنشی جست، اما ورود اولین اولین چاپخانه‌ها و چاپ‌های تصویری را باید در قرن 12 دید. در پی بازخوانی این پیشینه و توجه به قابلیت‌ها و ارزش‌های چاپ دستی زمینۀ برگزاری نمایشگاه تکثیر در آرتیبیشن فراهم گردید.

این مجموعه از آثار چاپ دستی به همت هنرمندانی چون فریا آریا نژاد، باران احمدی، مسعود جزنی، ساوالان جماعتی، مهرداد ختایی، مهیا رجبی، الهام رادفر، شهریار زارع، شیوا سرلک، شادی سعیدی، همایون سلیمی، پیام مفیدی، بهزاد شیشه گران، کیوان عسگری، نازیلا مقدم، حسام فطرتی، کوشا موسوی، آنالی وکیلی، حمیدرضا قیاسی، مهدیه عزیزی راد و پروین هانی طلایی و همچنین آثاری از هنرمندان مطرحی چون جعفر روح‌بخش، پروانه اعتمادی، ناصر اویسی، حسین زنده رودی و محسن وزیری مقدم گشایش خواهد یافت.

نمایشگاه تکثیر ساعت 16 روز جمعه 12 مهر 98 افتتاح شده و تا 21 مهرماه ادامه دارد. علاقه مندان می توانند هر روز از ساعت 11 صبح تا 8 شب و در روزهای تعطیل از ساعت 16 تا 20 به گالری آرتیبیشن واقع در خیابان شریعتی، پایین‌تر از حسینیه ارشاد، نرسیده به همت، گل نبی(غرب)، میدان احمدی‌روشن(کتابی)، خیابان ساسانی‌پور، خیابان قندی(دریا)، پلاک 6 مراجعه کنند.