به گزارش هنرآنلاین، برزین ضرغامی با اشاره به نتایج داوری کارگاه 3 روزه طراحی گرافیک محرم که در فرهنگستان هنر برگزار شد، گفت: تعداد  آثار طراحی شده در این کارگاه با موضوع محرم، 424 اثر بوده که از این تعداد 143 اثر انتخاب شده است.

وی با بیان اینکه تعداد آثار جهت اکران در سطح شهر تهران 40 اثر خواهد بود، افزود: از میان طرح‌های دریافت شده آنهایی که قابلیت بهتری برای اکران داشتند، انتخاب شدند. کارهای ارائه شده توسط دوستان هنرمند شرایط داوری را برای اساتید بسیار سخت کرده بود.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران در ادامه با تاکید بر اینکه قرار بود از سه اثر برتر تقدیر شود، گفت: نفرات برگزیده کارگاه طراحی گرافیک در رتبه اول این کارگاه زهره سلیمان، نفر دوم فاطمه محمدی اکبرآبادی و نفر سوم نیز هدایت علیپور هستند.

ضرغامی با بیان اینکه تاریخ اکران آثار محرم 8 شهریورماه خواهد بود، یادآور شد: طرح‌های ارایه شده از سوی هنرمندان پس از بررسی اساتید و شورای سیاست گزاری برای اکران در سطح شهر تهران انتخاب شدند. دستاورد برگزاری کارگاه گرافیک محرم اصولا اکران طرح‌های فاخر در شهر تهران بوده است.

وی با اشاره به اینکه در کارگاه گرافیک محرم هنرمندان برجسته حوزه گرافیک زیر نظر اساتید برجسته به خلق اثر پرداختند، افزود: هنرمندان متناسب با عاشورا و ماه محرم و همچنین با محوریت آزادگی و ظلم‌ناپذیری آثارشان را خلق کردند.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران با تاکید بر اینکه سازمان زیباسازی شهر تهران سالهاست در ایام محرم طرح‌هایی را با موضوع عاشورا و تاسوعا در سطح شهر تهران اکران می‌کند، گفت: ۲ مردادماه فراخوانی برای شرکت در کارگاه ۳ روزه داده شد و هنرمندان از سراسر کشور با ارسال ۵ اثر گرافیکی در این‌ ورکشاپ‌ شرکت کردند.