به گزارش هنرآنلاین، نمایشگاه عکس "چهره ایران" هم‌زمان با افتتاحیه دریاچه و باغ هنر از سوی انجمن عکاسی میراث فرهنگی با همکاری شرکت نوسازی عباس‌آباد در باغ هنر برگزار می‌شود.

در این نمایشگاه منتخبی از 100 عکس آثار عکاسان انجمن به نام "چهره ایران" که چهره و تصویری را از ایران بیان می‌کند، به نمایش گذاشته می‌شود.

در این نمایشگاه آثار احمد بلباسی، اصغر بشارتی، حسین کریم زاده، همایون امیریگانه، مرتضی امین الرعایا، مهدی پاسگر، مرتضی مرادلی، ابراهیم سیسان، علیرضا آزادکیا، احمد بصیر، سید اصغر خدایی، زنده‌یاد نیکول فریدنی، اکبر مداحی گیوی، حمیدرضا مدیری، سعید کرمی، علی شکوهی، علی میرزایی، مهدی تیرانی، هاتف همایی، میثم عابدی، علیرضا فیروزی، فرشید احمدپور، رضا زراعتکار مقدم، حبیب میری در باغ هنر به نمایش گذاشته می‌شود.

همچنین چهار عکس از برنامه "عصرانه عکاسی" که با همکاری انجمن عکاسی میراث فرهنگی و شرکت نوسازی عباس‌آباد در هفته گذشته در پل طبیعت و پارک طالقانی برگزار شد، در افتتاحیه باغ هنر به نمایش گذاشته می‌شود. عکس‌های آیین شاهرودی، محمدمهدی به تابان، شهاب‌الدین صادقی و میلاد فلاحی در این بخش در این بخش ارائه می‌شود.