به گزارش هنرآنلاین، دومین "هفته‌ پیشکسوتان سفال و سرامیک ایران" با نمایشگاه مروری بر منتخب آثار منیر و محمدمهدی قان‌بیگی، در گالری زمستان خانه‌ هنرمندان ایران در حال برگزاری است.

در حاشیه‌ دومین "هفته‌ پیشکسوتان" سفال و سرامیک ایران، نشستی با سخنرانی محمد مهدی قان‌بیگی با عنوان "سرامیک امروز ایران از منظر هنر معاصر" در سالن امیرخانی خانه  هنرمندان ایران برگزار خواهد شد.

این نشست، پنجشنبه 24 مرداد 98 ، ساعت 17 با حضور هنرمندان و علاقه‌مندان در سالن امیرخانی خانه  هنرمندان ایران برپا می‌شود.

گفتنی است؛ نمایشگاه مروری بر منتخب آثار منیر و محمدمهدی قان‌بیگی که به همت انجمن هنرمندان سفالگر و با حمایت و همکاری اداره کل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود، شامل 25 اثر نقاشی و سرامیک از دوره‌های مختلف کاری این دو هنرمند صاحب‌نام و پیشکسوت ایرانی است. این نمایشگاه تا 29 مردادماه همه‌روزه به‌جز شنبه‌ها در خانه هنرمندان به نشانی خیابان طالقانی، خیابان موسوی شمالی، ‌ضلع جنوبی باغ هنر برای بازدید علاقه‌مندان دایر خواهد بود. نخستین هفته‌ پیشکسوتان سفال و سرامیک شهریورماه سال 97 ، با مرور بر آثار محمدمهدی انوشفر برگزار شده بود.