به گزارش هنرآنلاین، نگارخانه لاله در ادامه رویکرد به هنرمندان خودآموخته و با هدف بسترسازی برای شناسایی و معرفی این هنرمندان، چهارمین نمایشگاه آثار گروهی از هنرمندان خودآموخته را در راستای گسترش رویکرد "هنر برای همه" که از اهداف پیش روی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران است، برگزار می نماید تا از این‌رو زمینه‌های ظهور خلاقیت‌های هنری را در دیگر افراد جامعه فراهم آورد.

این نمایشگاه دربردارنده آثار نقاشی و حجم از 11هنرمند خودآموخته با ویژگی‌ها و گرایش‌های متنوع و خلاقانه است. تفاوت این رویداد با دوره‌های پیشین در این است که علاوه بر نمایش آثار 5 هنرمند خودآموخته شناخته شده، آثار 6 هنرمند جدید نیز با همکاری موزه مکرمه قنبری معرفی می‌شود. هنرمندانی که آثارشان برای اولین بار به نمایش در می‌آید.

مـکرمه قـنبری، عـلیخان عـبداللهی،فـیروزه یـزدانی، صغری عبداللهی،پروین جلالی،لیلا تبریزی(نازی خاله)، آمـنه قنبری(دَدِه آمنه)، هـاجر نـصیری، فـاطـمه عـلیزاده، مـحمد عـلی شـیخی عـزیزی، حـسین شـعبانـی هنرمندان شرکت کننده در این نمایشگاه هستند.

چهارمین نمایشگاه آثار هنرمندان خودآموخته روز جمعه 25مرداد1398 ساعت16تا20 گشایش می‌یابد و برای بازدید از 26 مرداد تا 7 شهریور از ساعت 9تا13-14 تا 18پنجشنبه‌ها تا ساعت 13به استثنای ایام تعطیل دایر خواهد بود. نشانی:تهران،خیابان دکتر فاطمی،ضلع شمالی پارک لاله،جنب هتل لاله، نگارخانه لاله.