به گزارش هنرآنلاین، نمایشگاه نقاشی "آن" با نمایش 15 اثر نقاشی از توران فرهت از 4 تا 9 مرداد در گالری کاما برپا شده است. آثار توران فرهت با  الهام از طبیعت و در تکنیک میکس مدیا و در سال‌های 96 تا 98 خلق شده‌اند.

توران فرهت درباره انتخاب عنوان "آن" برای تازه‌ترین مجموعه‌اش که در گالری کاما به نمایش درآمده است، می‌گوید: "آن" ثبت لحظه‌ای است که دست از سر هنرمند برنمی‌دارد.

این هنرمند نقاش درباره الهام از طبیعت در آثارش اظهار کرد: در خلق آثارم تحت تاثیر زیبایی‌های درختان، گل‌ها و جاده‌های ایران از شمال به جنوب بودم، بنابراین چون زیبایی‌های ایران را به کمال دیدم باید این همه زیبایی را به تصویر می‌کشیدم.

توران فرهت متولد 1326 در شهر لاهیجان است که از دوران کودکی در خانواده‌ای اهل ذوق و هنر پرورش یافته و نقاشی را آغاز کرده است و اکنون در صحنه نقاشی به ویژه نقاشی طبیعت فعالیت می‌کند. این هنرمند تاکنون در بیش از بیست 20 نمایشگاه جمعی و انفرادی در داخل و خارج از کشور شرکت کرده است.

نمایشگاه نقاشی"آن" تا 9 مرداد در گالری کاما برپاست و علاقمندان برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند به خیابان پاسداران، گلستان دهم پلاک 44 طبقه دوم مراجعه کنند.