به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی این رویداد، حسین طادی یکی از کیوریتورهای این نمایشگاه گفت: نمایشگاه "تن به تن" از دل گفت و گوهای من و تکتم همتی شکل گرفت و با ایده پردازی و اجرای این پروژه تلاش کرده ایم که میان طراحی محض و طراحی لباس ارتباط برقرار کنیم.در این رویداد 12 دست لباس توسط تکتم همتی طراحی و دوخته شده است و پس از آن هنرمندان براساس فضای شخصی شان با تم مشترک تخریب با جوهر و گرافیت روی این لباس ها طراحی کرده اند. 

او افزود: با برپایی این نمایشگاه قصد داریم کمک کنیم تا زمینه ای فراهم شود تا درک بهتری از طراحی معاصر داشته باشیم. چیدمان نمایشگاه به گونه ای است که هر هنرمند برای نمایش اثرش در گالری فضا سازی کرده است. مثلا یکی از هنرمندان اثرش را در یک کمد قدیمی به نمایش درآورده است. یکی دیگر از هنرمندان نیز پنج متر طراحی در ادامه کارش نصب کرده است. در کنار هر اثر، دو طراحی نیز از هر هنرمند به نمایش درمی آید. 

به گفته طادی، تمام لباس های این مجموعه با این که اثر هنری هستند، قابلیت این را دارند که به عنوان لباس مورد استفاده قرار گیرند.

 طادی ادامه داد:مهرنوش فولادین تمام طراحی های پوشیدنی این مجموعه را بر تن کرده و توسط محمد سرخ آبی از این پروژه عکاسی شده است. برای این مجموعه بروشوری توسط رضا بابا جانی نیز طراحی و منتشر شده است. 

طادی در پایان سخنانش گفت: قصد داریم پروژه لباس های "تن به تن" را در سه اپیزود در شهرهای ایران و میلان ایتالیا برگزار کنیم. 

 در این نمایشگاه آثاری از مهدیه ابوالحسن،هدا‌ اخلاقی، ساناز پسندیده، امین تیمار، عرفان جمشیدی، هستی جدی،شیرین جواهری، آذین رستمی، سوده کریمی، امیر محمدزاده، سحر نهاوندی‌نژاد و زهرا نیکورای به نمایش در می آید. 

استیتمنت نمایشگاه توسط ثنا ولدخانی نوشته شده است، در این استیمنت آمده است:طراحی معاصر در مقام طراحی پارچه و لباس از مرزهای سنتی خود فراتر می رود. خطوط از کاغذ جدا شده، در فضا می چرخد، به روی پارچه می نشیند و به جهان مدیوم خود می افزاید. 

استقلال انعطاف ناپذیر رسانه ها نمی تواند تا ابد صلب باقی بماند. طراحی دیگر در مرزهای یک کاغذ محدود نمی شود و فشن از چارچوب ترندها و سلیقه ی بازار خارج می شود. زیبایی و برازنده گی به چالش کشیده می شوند و کارکردی بودن صنعت فشن رنگ می بازد. در اینجا تجسمی جدید از طراحی معاصر خلق می شود. 

این نمایشگاه بازتاب دوران اش است و ما شاهد لحظه ی اکنون مان؛ تلاشی برای درک هنر در تعاملی اجتماعی. در این آثار بینارشته ای است که مفاهیم Drawing وDesign  به هم نزدیک می شوند و از این هم گرایی نمی هراسد. 

نمایشگاه "تن به تن" از 14 تا 26 تیرماه در گالری سلوک برپاست. این نمایشگاه  در روز افتتاحیه از ساعت 16 تا 22 و در سایر روزها از ساعت 13 تا 21 میزبان علاقه مندان خواهد بود. 

گالری سلوک در خیابان فرشته، خیابان تختی، کوچه یکم پلاک۱ واقع شده است.