به گزارش هنرآنلاین، برخی از هنرمندان در این نمایشگاه آثار خود را با توجه به متون داستانی و روایی شکل داده  و برخی دیگر به سفارش خود، و فارغ از وابستگی به متن، به تجسم روایت و احساسات درونی خود پرداخته و  یک اثر تصویری مستقل را ساماندهی نموده‌اند. از ویژگی‌های آثار، می‌توان به تنوع نگاه و تکنیک مختلف حول موضوعات اجتماعی، تخیلی، داستانی، تمثیلی و... اشاره کرد که برای علاقه‌مندان حوزه تصویرگری می‌تواند جذاب و قابل توجه باشد.

نمایشگاه روز جمعه31 خرداد1398، ساعت16تا 20 با حضور هنرمندان در نگارخانه لاله گشایش خواهد یافت و برای بازدید از 1تا18 تیر ساعت 9تا13و 14تا 18و پنجشنبه ها تا ساعت 13 به استثنای روزهای تعطیل دایر خواهد بود.

هنرمندان شرکت کننده در این نمایشگاه لاله آشوری، ریحانه آل شیخ، هما اسحاقی، هانیه باباربیع، ندا بشرخواه، الهه جوانمرد، محسن حبیبی، مهرنوش خرم، فائقه دوامی، انسیه رمضانیان، عطا سرمست، مژگان سعیدیان، نسیم صلاحی، ملیکا قشقایی، سحرکریمیان، حنانه مل کپور، الهه محمدی، شادی مهدوی، فروغ یعقوبی هستند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای بازدید به نگارخانه لاله، واقع در خیابان دکتر فاطمی، ضلع شمالی بوستان لاله، جنب هتل لاله مراجعه کنند.