سرویس تجسمی هنرآنلاین: حضور تمامی کارتونیست‌ها از سراسر جهان در این رویداد هنری آزاد است. هر شرکت‌کننده می‌تواند حداکثر تا 5 اثر به جشنواره ارسال کند، آثار ارسالی باید با وضوح 300 DPI ، فرمت JPG و حداکثر اندازه 30 در 40 ارائه شود. این آثار نباید قبلا در جشنواره یا رقابتی جایزه برده باشد ولی می‌تواند قبلا منتشر شده باشند. ضمنا تکنیک اجرای کار نیز آزاد است.

گفتنی است هیئت داوران پس از بررسی آثار به نفر اول مبلغ ​7500 لیر، نفر دوم ​5000 و نفر سوم ​3000 لیر به عنوان جایزه اهدا می‌‌کند. جوایز مخصوص دیگری نیز از طرف روزنامه‌ها و مجلات به برگزیدگان اهدا خواهد شد. همچنین آثار منتخب در نمایشگاه و کاتالوگ جشنواره چاپ می‌شود. نتایج نهایی مسابقه در تاریخ دوشنبه 30 اردیبهشت 1398 اعلام خواهد شد.

هزینه‌های سفر، اقامت و غذا برای برندگان که اول، دوم و سوم شده‌اند، توسط شهرداری میالاس پرداخت می‌‌شود، ضمنا هزینه‌های اقامت و غذا برای شرکت‌کنندگانی که یک جایزه ویژه را کسب کرده‌اند نیز از طرف جشنواره پرداخت خواهد شد.

شرکت‌کنندگان باید آثار خود را به همراه مشخصات (نام و نام خانوادگی، ایمیل، آدرس پستی، تلفن و بیوگرافی مختصر) حداکثر تا تاریخ سه‌شنبه 10 اردیبهشت 1398 به جشنواره ارسال کنند.

 آدرس پستی ارسال اثر:

ULUSLARARASI TURHAN SELCUK KARIKATUR YARISMASI

Milas Belediyesi Ozel Kalem Mudurlugu

48200-Milas-Mugla / Turkey

ایمیل و سایت جشنواره:

www.milas.bel.tr

 e-mail: info@milas.bel.tr