به گزارش هنرآنلاین، پنجمین حراج آخر سال گالری شمس با نمایش آثار بزرگان هنر ایران در کنار تعدادی از آثار هنرمندان جوان که از یک میلیون تا 20 میلیون تومان قیمت گذاری شده‌اند، روی دیوار خواهد رفت.

در این مجموعه جمع‌آوری شده آثار هنرمندانی همچون احمد اسفندیاری، صادق تبریزی، ناصر اویسی، اردشیر محصص، بهرام دبیری، کامبیز درمبخش، جمشید سماواتیان، علی جمشیدی، فریده لاشایی، فریدون آو، مکرمه قنبری، حسین خسروجردی، بهمن بروجنی، عربعلی شروه، فرامرز پیلارام، رضا بانگیز و تعدادی دیگر از هنرمندان جوان کشور انتخاب شده است.

هدف از برگزاری این نمایشگاه و این فروش جلب توجه خریداران و مردم به هنر و توجه به فروش آثار به قیمت درست و درحد امکان پایین به مخاطب ذکر شده است. رسیدن آثار باکیفیت با قیمت مناسب به دست مخاطبانی که تمایل به داشتن آثار هنری دارند، نیز از دیگر اهداف این نمایشگاه ذکر شده است. مدیران این حراج معتقدند که علی رغم افزایش قیمت آثار هنری هنوز هم همه افراد می‌توانند آثار برند و هنرمندان مشهور را داشته باشند و این امکان را می‌توان همیشه ایجاد کرد.

این نمایشگاه سه روزه از 24 تا 26 بهمن در گالری شمس برپا می شود و علاقه‌مندان برای دیدن آن می‌توانند از ساعت 16 تا 20 به گالری شمس واقع در خیابان پاسداران، نارجستان هشتم، لابی پارک سنتر فرمانیه مراجعه کنند.