به گزارش هنرآنلاین، نمایشگاه انفرادی "جهانِ اشیاء" با مجموعه آثاری از علی رضوی در گالری این مجموعه فرهنگی - هنری برگزار می‌شود. "جهانِ اشیا" تصاویر گرافیتی فی‌البداهه‌ای از جهان را پیش روی تماشاگر به نمایش می‌گذارد که پر ازدحام و شلوغ است؛ طبیعت بی جان عظیمی که اشیا در آن جان می‌گیرند. 

اشکال مکعبی‌ای که درهم ادغام شده‌اند و یا از هم عبور می‌کنند. تجسمی از فضای پرسپکتیوی و درهم از خطوطی که از هم می‌گذرند و دنیایی را تصویر می‌کنند که خوب یا بد ، تمام ابعاد وجودی زندگی شهری ، مرگ و هرآنچه در زیست ماست را به نمایش می‌گذارد. او از ناخودآگاه بیدار خود و در همان لحظه، هرآنچه از ذهنش در گذر است را ثبت می‌کند و مانند آجرهای یک بنا در هم می‌آمیزد تا شهری بسازد که چون اشکالی از اشیاء مصرفی روی هم تل انبار یا سرریز شده‌اند. گویی او به شلختگی‌های جهان حاضر نظم می‌دهد و در تجمع و تفرق فرم‌ها ، پرده‌ای از ذهن و وجود خود را به نمایش می‌گذارد و برای تصویر آن از نشانه‌ها کمک می‌گیرد. اشکال انبار تجهیزاتی را می‌ماند که زنجیروار به هم متصل‌اند و نقاش تل گونه همه چیز را به تصویر می‌کشد. 

گفتنی است افتتاحیه این نمایشگاه عصر آدینه بیست و ششم بهمن ماه از ساعت 16 الی 21 در گالری فرشته برگزار می‌شود و علاقمندان می‌توانند به مدت ده روز از آن بازدید نمایند.