به گزارش هنرآنلاین، در این نمایشگاه آثار نقاشی از ۵ هنرمند به نمایش درمی‌آید. سمفونی شماره پنج رویکردی است آگاهانه به هنر و زندگی به گونه‌ای که هنرمند با تمام خصلت‌های وجودی و ذاتی خود اثر هنری را خلق نماید. مونا و دینا حسینی جمع‌آوری این نمایشگاه و هدایت هنرمندان را برای دریافت مفاهیم و رویکردهای مورد نظرشان به عهده داشته‌اند، این رویکرد در بخشی از استیتمنت نمایشگاه  اینگونه آورده شده است.

چیزی که به راستی در دنیای امروز ما محسوس است، فقدان آگاهی چه در عرصه هنر  چه در زندگی هر روزمان است. اینکه خودمان را هنرمند می‌نامیم اما هنرمندانه زندگی نمی‌کنیم دغدغه نه چندان دیرینه ماست.

نقاشان، مجسمه‌سازان، عکاسان ، موزیسین‌ها و...زیادی می‌بینیم که خالی از آگاهی تنها عکس می‌گیرند، نقاشی می‌کشند یا می‌نوازند، اما به مراتب مهارت هنر با آنچه "ذات"  هنر می‌دانیم بسی‌غریب است. از این رو بر آن شدیم تا با رویکردی آگاهانه نه تنها به هنر بلکه به زندگی، از روزنه شفاف دنیای هنر به جوهره ناب و منحصر به فرد هر شخص سمت و سویی دهیم ،که حاصل فریم‌هایی ثابت اما ناپایداری به نام نقاشی است.

نمایشگاه "سمفونی شماره پنج" روز جمعه ۲۸ دیماه ساعت ۱۶ در گالری ایده پارسی افتتاح و تا روز ۳ بهمن ماه پذیرای علاقمندان خواهد بود. گالری ایده پارسی  :خیابان شریعتی - خیابان دولت - کوچه الله وردی آذر - پلاک