سرویس تجسمی هنرآنلاین: در این نمایشگاه هنرمندان برجسته از سراسر آسیا و اقیانوس آرام گردهم آمده‌اند. این نمایشگاه هنر معاصر، ترکیبی منحصر به فرد از خلاقیت و بینش بین فرهنگی را ارائه می‌دهد. در این مجموعه بیش از 400 اثر هنری از بیش از 80 هنرمند، مجموعه‌دار و گروه به نمایش درآمده است که هنر جدید خلق شده در آسیا، اقیانوس آرام و استرالیا را در کنار هم جمع می‌کند.

در کنار این نمایشگاه 3 برنامه نمایش فیلم، 7 برنامه برای فعالیت‌های کودکان و 5 ماه برنامه‌های مداوم و روزانه برگزار می‌شود.

ایمان راد متولد 1358 در مشهد و ساکن نیویورک است. او در آثار خود از رسانه‌های مختلف از جمله نقاشی، گلدوزی، گرافیک و... استفاده می‌کند. در این آثار متنوع، او بر تأثیرات نقاشی مینیاتور، نسخه‌های خطی فارسی، هنر عامیانه، معماری اسلامی و فرهنگ تصویری اینترنتی تأکید می‌کند.

او این منابع محلی را با موضوعات معاصر ترکیب می‌کند تا چیدمان‌های نقاشی دیواری گونه خود را به وجود آورد. به طور سنتی عناصر تزئینی مانند پرندگان، میوه‌ها و گل‌ها وارد این آثار شده و به صورت غیر طبیعی ظاهر می‌شوند. این المان‌ها با رویدادهای اجتماعی و لحظات تاریخی درهم آمیخته می‌شوند و به شکلی عجیب و غریب در معرض دید بیننده قرار می‌گیرند.

نمایشگاه سه سالانه هنر معاصر آسیا پاسیفیک تا روز 28 آوریل سال 2019 در گالری هنر مدرن استرالیا برپاست.