به گزارش هنرآنلاین، نمایشگاه نقاشی های محمود محکمی با عنوان "نیس‌تان باس‌تان " روز جمعه ٧ دی ماه از ساعت ١٦ الی ٢١ ، در گالری سرزمین هنر افتتاح می‌شود. محمود محکمی متولد ١٣٥٤ است و علاوه بر بازی در چندین فیلم و سریال، در چند نمایشگاه گروهی و انفرادی نقاشی نیز حضور داشته است.

محکمی در استیتمنت نمایشگاه خود نوشته است: انسان‌ها در طول دوران زندگی همیشه بازتاب زندگی گذشتگان و تجربه آنها را بر دوش می‌کشند.چه خواسته چه ناخواسته، و هر آنچه ما امروز داریم در ادامه و تداوم حضور و تلاش پیشینیان باستان تا امروز هست. لذا من هم از  دغدغه‌های روزمرگی کمی فاصله گرفته و سعی کردم بتونم بازتابی باشم از گذشتگان و کسانی که نیستند و روزی بودند و این دنیا محل سازندگی و گاه ویرانی آنها بود. نسل‌هایی که ما امروز از آنها به نیکی یا بدی یاد خواهیم کرد و این نمایشگاه برگرفته از زندگی روزمره اطراف خودم و تجربیات خودم و گذشتگان است.

نمایشگاه "نیس‌تان باس‌تان" از ٧  تا ٢٠ دی ماه ١٣٩٧، هر روز (غیر از روزهای دوشنبه) از ساعت ١١ الی ٢١ در گالری سرزمین هنر  به نشانی اوین، ابتدای سربالایی خیابان کچویی، کوچه صفا، پلاک ٤ پذیرای هنرمندان و دوستداران هنر است.