به گزارش هنرآنلاین، این نمایشگاه شامل 56 اثر با تکنیک‌های مختلف از 9 هنرجو بهزاد شیشه‌گران است. موضوع پروژه "درخت" بوده و این 9 هنرجو برای اولین بار است که به موضوع درخت پرداخته‌اند و بین 25 تا 50 جلسه سه ساعته این پروژه را پیش برده‌اند. 

این پروژه نمایشگاهی با رویکردی کار شده است که هنرجویان هیچکدام شبیه هم کار نکنند و هیچکدام هم شبیه به تکنیک آثار بهزاد شیشه‌گران عمل نکنند و برای به نتیجه رساندن این هدف در رنگ، تکنیک، ابزار و ابعاد کاملا آزاد بوده‌اند. 

مهناز ابویی، هادی بابارحیمی، منیره بابایی، مارال تجربه‌کار، مهرنوش ستوده‌فومنی، گلنوش ستوده‌فومنی، الهام حسنی نژاد، آذین ولی زاده و لیلا هاشمی، هنرجویانی هستند که آثارشان در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار می‌گیرد.

گفتنی است، نگارخانه دانشجو حدود یک سال است که آغاز به کار کرده و رویکردی هنرجو محور با هدایت اساتید مطرح کشور دارد. بهزاد شیشه‌گران متولد 14 دی 1331 تهران، دیپلم نقاشی از هنرستان هنرهای زیبا و کارشناس گرافیک از دانشگاه هنر است. وی برپایی 25 نمایشگاه انفرادی، برپایی بیش از 160 نمایشگاه گروهی و جایزه برنده اولین بی‌ینال نقاشان کشور را در کارنامه هنری خود دارد. او از سال 1354 تا کنون تدریس طراحی، نقاشی و گرافیک می کند و مؤلف کتاب یکصد پرتره از سیمای پهلوان تختی آثار طراحی، نقاشی و گرافیک در دو جلد است.

علاقه‌مندان برای دیدن آثار این نمایشگاه می‌توانند تا 20 دی همه روزه غیر از جمعه‌ها از ساعت 9 تا 17 به نگارخانه دانشجو به نشانی خیابان 16 آذر، پایین‌تر از خیابان ادوارد براون، شماره 16، باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران مراجعه کنند.