به گزارش هنرآنلاین، سید مجتبی حسینی، معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی درگذشت احمدرضا دالوند هنرمند طراح گرافیک و منتقد هنری را تسلیت گفت. در متن این پیام آمده است: 

عمر دلخوشی‌ها چقدر کوتاه است، دالی. دریغ و افسوس که آن همه شور و امیدی که هفته گذشته در دل و سر داشتی شب گذشته که به خیابان بهار آمدی، خزان شد.

گفتیم و خندیدیم و با همان شور و حال و سرخوشی به کار برگشتیم و منتظر روزی ماندم که از تخت بیایی پایین. گفتی طرح و کتابی برای هنرمندان گمنام داری و کارهایی دیگر.

چندبار خواندم و خواندیم: هنگام تنگدستی در عیش کوش و مستی     کاین کیمیای هستی قارون کند گدا را

چه زود رفتی احمدرضا دالوند، دالی، تسلیت به دخترت آبی و دوستان یارت. روحت شاد، یادت گرامی

 

پیام تسلیت مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

هادی مظفری؛ مدیر کل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی طی پیامی در گذشت هنرمند، پژوهشگر  و منتقد هنری، احمد رضا دالوند را تسلیت گفت.  هادی مظفری در پیام تسلیت به مناسبت در گذشت  احمدرضا دالوند هنرمند طراح گرافیک ، پژوهشگر و منتقد هنری گفت: روزی که در بیمارستان به دیدار احمدرضا دالوند عزیز رفتیم حال روحی خوبی نداشت و نگران وضعیت جسمی خود پس از قطع پایش بود، اینکه از این پس، چگونه کار کند و... امروز دالوند در بین ما نیست و همه ما که از بیماری و شرایط او غمگین و نگران بودیم حالا عزادار جای خالی او هستیم. جسم او را درون خاک فرو نهاد و روحش به جاودانگی پر کشید .

احمدرضا دالوند، هنرمند، پژوهشگر، منتقد و طراح گرافیک که از نسل هنرمندان دغدغه‌مند بود از میان ما رفت. او چراغ نقد هنری را پس از انقلاب روشن نگه داشت. در گذشت او را به خانواده محترم اش، دوستانش و جامعه هنری کشور تسلیت عرض نموده و برای او روحی آرام در بارگاه قدس الهی آرزومندم .