به گزارش هنرآنلاین، احمد وکیلی  در هفته جاری "انعکاس ذهن " را به گالری ساربان برده است. وی در این نمایشگاه مجددا به سراغ طبیعت و منظره‌نگاری رفته و با لحن شناخته شده‌اش آن را به تصویر کشیده‌است. مدیر کل هنرهای تجسمی عصر روز گذشته به گالری ساربان رفت و به تماشای آثار وکیلی نشست .

"سلطان من" حسین شناور، دومین نمایشگاهی بود که هادی مظفری به دیدارش رفت. آثار نقاشی و مجسمه شناور این روزها در گالری سیحون برپاست . مظفری پس از تماشای کارهای حسین شناور با هنرمند و مدیر گالری در خصوص آثار به نمایش در آمده به بحث و گفت و گو نشست .

مدیر کل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه گالری گردی به نگارخانه ویستا رفت و از آثار ستاره حسینی با نام "رد گل‌ها" دیدن کرد. ستاره حسینی در ارایه این آثار ، نمایی چیدمان مانند را ارایه داده و از رنگ‌های ملایم و خطی از گل‌ها و همچنین قاب‌ها و کادرهای بزرگ و کوچک در کنار هم بهره گرفته تا تصویری رویایی را به تصویر بکشد. مظفری در کنار تماشای آثار با مدیر گالری ویستا در مورد مشارکت گالری‌ها با یازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر و همکاری با مرکز هنرهای تجسمی به گفت و گو نشست .

گالری هور در این هفته میزبان نقاشی‌های محمد فانوسکی است. مدیر کل هنرهای تجسمی به دیدار نقاشی این هنرمند رفت. فانوسکی در این آثار فضایی انتزاعی از طبیعت ارایه داده است. هنرمند فرم و محتوا را در هم آمیخته و رنگ ها در خلق آثارش صاحب معنا و مفهومند .

در پایان گالری‌گردی این هفته، هادی مظفری مدیر کل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به تماشای آثار محمدرضا فیروزه‌ای در گالری پل رفت . فیروزه‌ای در مجموعه حاضر هدفش از ارایه آثار را لذت بردن از نقاشی و سهیم کردن مخاطب در این لذت دانست. هنرمند در نقاشی‌هایش از ضربه قلم‌ها بهره گفته و طبیعت به خصوص درخت را خاستگاه آثارش کرده است .

گفتنی است، هادی مظفری مدیر کل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ ارشاد اسلامی در گالری گردی این هفته به تماشای آثار هنرمندان در پنج گالری ساربان، سیحون، ویستا، هور و پل نشست .