به گزارش هنرآنلاین، در نمایشگاه "صورت‌ها حرف می‌زنند" آثاری از آرش رضوی روی دیوار این گالری خواهد رفت که ترکیبی از پرتره‌‌هایی است که نقاش با خلق آنها، جانی دوباره به آنان بخشیده است. این هنرمند در این نمایشگاه آخرین آثار خود را به نمایش خواهد گذاشت و در کنار آنها 5 مجسمه نیز از او به نمایش درخواهد آمد. در نمایشگاه آرش رضوی نزدیک به 30 اثر از این هنرمند روی دیوارهای گالری فردا خواهد رفت.

در استیتمنت نمایشگاه "صورت‌ها حرف می‌زنند" آمده است: در ادراک و بیان احساسات هر شخص می‌توان از نقاشی پرتره استفاده کرد. از طرفی احساس خود هنرمند و شخصیت او نیز در نقاشی پرتره کاملا موثر و مشهود است و هر نقاشی از دید و حس خود به پرتره مورد نظر نگاه می‌کند و آنرا به تصویر می‌کشد. لذا در نقاشی پرتره، هم حس خود مدل پرتره و هم احساس هنرمند، هر دو موثر و نقش‌آفرینند و این مهم بدست نمی‌آید تا مدل و نقاش رابطه احساسی و عاطفی خود را نسبت به هم درک و پیدا کنند و زشتی و زیبایی و احساس بد و خوب هنرمند نسبت به مدل پرتره بر بوم یا کاغذ نقاشی نقش ببندد واگرنه دیدگاه هر انسان و نقاشی به شخص دیگر می‌تواند به لحاظ ظاهری، بصری و زیبایی‌شناختی متفاوت باشد.

این نمایشگاه از شانزدهم آذرماه تا بیست و دوم این ماه در گالری فردا برپا می‌شود و علاقه‌مندان برای دیدن آن می‌توانند از ساعت 16 تا 20 به گالری فردا واقع در خیابان کریمخان زند، زیر پل کریم‌خان، خیابان حسینی، کوچه اعرابی 6، پلاک 2 مراجعه کنند. گالری روزهای پنجشنبه از ساعت 16 تا 18 میزبان بازدیدکنندگان است.و یا  برای کسب اطلاعات بیشتر نیز می‌توانند با تلفن ۸۶۰۷۲۶۰۲ تماس بگیرند.