به گزارش هنرآنلاین، در حالیکه ساعت 8 صبح امروز 21 مهرماه پایان مهلت دریافت آثار جشنواره ملی "عکس آیات" مشخص شده بود به گفته مسعود زنده روح کرمانی دبیر تخصصی و هنری این جشنواره، مهلت ارسال آثار تا 8 صبح اول آبان ماه تمدید شد و به این ترتیب عکاسان حرفه‌ای و همچنین متقاضیان بخش مردمی می‌توانند تا تاریخ ذکر شده آثار خود را به این جشنواره ارسال کنند.

زنده روح کرمانی در این‌باره گفت: علیرغم استقبال خوبی که برای حضور در این جشنواره صورت گرفته است، اما به دلیل اینکه می‌دانیم بسیاری از عکاسان دقیقه 90 آثار خود را به جشنواره‌ها ارسال می‌کنند و همچنین پتانسیل بالای موضوعات این مسابقه تصمیم بر این شد که مهلت ارسال آثار به این جشنواره تمدید شود.

وی ادامه داد: از عکاسان این درخواست را داریم که ارسال آثار خود را به تاریخ 30 مهرماه موکول نکنند و در اولین فرصت عکس‌های خود را ارسال کنند.

 در این جشنواره محمدرضا علیزاده مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان دبیری جشنواره را به عهده دارد. همچنین فرزاد میرحسینی دبیر اجرایی این جشنواره است و محمدمهدی رحیمیان، فرهاد سلیمانی، مجید ناگهی، مهدی جعفری، حمید صادقی داوری آثار این جشنواره را به عهده دارند.

 اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان با همکاری اداره کل تبلیغ و ترویج معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، جشنواره ملی "عکس آیات" را با عنوان "قرآن، معنای زندگی" همزمان با ولادت پیامبر رحمت و هفته وحدت در آبان ماه سال ۱۳۹۷ در موزه صنعتی کرمان برگزار می‌کند.

این جشنواره در چهار بخش ملی (برای تمامی عکاسان و علاقمندان عکاسی در محورهای جشنواره)، بخش استانی (مختص عکاسان ملی و کرمانی با محورهای جشنواره در گستره استان کرمان)، بخش ویژه (با محوریت پرهیز از اسراف) و بخش مردمی (مختص به محورهای جشنواره با حضور گسترده مردمی) برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر از مقررات جشنواره، آدرس دبیرخانه و جوایز این رویداد می‌توانند به سایت جشنواره مراجعه کنند.