به گزارش هنرآنلاین، این کارگاه آموزشی که باحضور علاقمندان و دانشجویان و هنرمندان رشته تایپوگرافی و توسط اساتید برجسته‌ای چون مسعود نجابتی و استاد مهدی حاجی محمدی فریمانی و سید مهدی حسینی برگزار شد ازجمله برنامه‌های جنبی و آموزشی این جشنواره می‌باشد که باهدف تقویت ابعاد آموزشی و هنری برگزار شد.

این کارگاه یک روزه در محل نگارخانه شهید آوینی انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح برگزار شد و مورد استقبال دانشجویان و علاقمندان این رشته هنری واقع گردید.

گفتنی است قرار است براساس تصمیمات شورای سیاست‌گذاری جشنواره هنر مقاومت کارگاه‌های آموزشی ویژه بخش‌های مختلف این جشنواره برگزار گردد که اخبار آن متعاقبا از طریق روابط عمومی جشنواره و سایت رسمی جشنواره به نشانی www.festivalart.ir به اطلاع عموم خواهد رسید.

پنجمین جشنواره هنر مقاومت، در 10 بخش پوستر ، تبلیغات شهری ، کارتون و کاریکاتور ، تصویر سازی ، طراحی صنعتی ، پرچم و کتیبه ، تایپوگرافی ، گرافیک متحرک ، نقاشی دیجیتال ، عکس و بخش ویژه علمی ـ پژوهشی توسط گروه هنرهای تجسمی بنیاد فرهنگی روایت فتح با دبیری مسعود نجابتی دی و بهمن ماه سال جاری در تهران برگزار خواهد شد.