به گزارش هنرآنلاین، همزمان با ایام عزای عظیم کائنات در مصیبت امام عشق و آزادگی، موزه هنرهای معاصر فلسطین میزبان "روضه هنر" شد.

این نمایشگاه که در دو بخش خوشنویسی و نقاشیخط در موزه هنرهای معاصر فلسطین گشایش یافت، 17 اثر از 14 هنرمند را به نمایش می‌گذارد.

آثار ارائه شده بیانی از عشق و ارادت هنرمندان به ساحت امام مظلومان و شاهد همه شهیدان است که همزمان با آغاز ماه محرم و ایام عزای آن سرور و سالار عشق به نمایش درآمده است.

آثار در دو بخش خوشنویسی همراه با تذهیب و در بخش نقاشیخط با تکنیک‌های متنوعی از رنگ روغن، اکرلیک، کولاژ، ترکیب مواد، مرکب ارائه شده است که ویژگی عمده آنها تلاش در نوآوری و خلق ترکیبات و فضاهای جدید و نیز استفاده از هندسه خط نستعلیق و المان‌های هنر عاشورایی مانند علامت، اسلیمی و خطوط، در یک بیان خلاقه و متفاوت است.

هنرمندان این گروه عمدتا از دانش‌آموختگان رشته نقاشی و گرافیک و فارغ‌التحصیلان انجمن خوشنویسان هستند که سابقه حضور در جشنواره‌های مختلف داخلی و خارجی را دارند.

فرصت برای علاقمندان جهت بازدید از "روضه هنر" و روایت عشق به آفتاب دلدادگی در بیان خطوط و نقش‌ها، تا اول مهر مهیاست.

علاقه‌مندان جهت بازدید از این نمایشگاه می‌توانند به موزه معاصر فلسطین واقع در خیابان ولیعصر خیابان بزرگمهر نبش خیابان برادران مظفر پلاک 74 مراجعه کنند.