به گزارش هنرآنلاین، در این نمایشگاه تعداد ۲۰ قطعه اثر منتخب از میان ۷۲ اثر عاشورایی با نگاهی به ابعاد حماسی _عرفانی سوگواران حسینی به نمایش گذاشته می‌شود.

در متن قاب نخست نمایشگاه عکس “اهل حرم” آمده است: این نمایشگاه چکیده‌ای از تلاش هدفمند عکاسان مستندکار دفتر رسانه پایگاه عکس چیلیک است که در طی سال‌های اخیر با استعانت به مشی نگاه “ما رَاَیتُ الّا جمیلا” به زوایای حماسی_عرفانی سوگواران پرداخته‌اند.

اسامی عکاسان صاحب اثر در این نمایشگاه گروهی به این شرح است: آزاده مسیح‌زاده، محمد منصوری، مجتبی محسنی، اعظم حشمتی، مهدی معصومی گرجی، محمد موسی‌زاده، نسرین رستمی، ابراهیم باقرلو، ملیحه فرهادی، امین رحمانی، منصوره حجارمنش، ندا رهگذر، نسیبه خلیلی، معصومه اصغری، لادن شجاع، محمدرضا خرازی و مهدی سروری.

نمایشگاه گروهی عکس “اهل حرم” ساعت ۱۶ روز شنبه ۲۴ شهریورماه در محل نگارخانه ملل گشایش یافته و علاقمندان می‌توانند تا پایان ظهر روز شنبه ۳۱ شهریور ماه همه روزه از ساعت ۹ تا ۲۰ و در روزهای تعطیل از ساعت ۱۶ تا ۲۰ از عکس‌های این نمایشگاه دیدن کنند. نگارخانه ملل در تهران، بزرگراه آیت ا.. صدر، بلوار قیطریه، بوستان قیطریه واقع شده است.