به گزارش هنرآنلاین، گالری هنر بابل با "تابستانه" پنجمین نمایشگاه گروهی خود را در چندین شاخه از هنرهای تجسمی به صبا می‌آورد. این نمایشگاه که ساعت 17 روز دوشنبه 22 مرداد در گالری "استاد فرشچیان" با حضور عموم علاقمندان گشایش می‌یابد، شامل 42 اثر منتخب از 32 هنرمند بوده و در رشته‌های نقاشی، طراحی، عکاسی، نقاشیخط در تنوعی از تکنیک‌ها و موضوع ها برگزار می‌شود.

در "تابستانه" چهره‌های نام آور و پیشکسوت هنری ایران در کنار هنرمندان جوانتر از سراسر کشورمان از جمله تهران، اصفهان، شیراز، رشت و... حضور دارند.

استاد حسین محجوبی، گیزلا وارگا سینایی، احمد نصراللهی، بهرام دبیری، فرشاد فداییان، کوروش ادیم، بهزاد فیروزی، محمدسعید نقاشیان، رضا یحیایی و... از جمله این هنرمندان صاحب نام هستند که با آثار خود به "تابستانه" آمده‌اند.

نازنین موسوی کیوریتور این نمایشگاه با سابقه حدود یک دهه فعالیت هنری، تاکنون نمایشگاه گردانی و مدیریت اجرایی نزدیک به یکصد نمایشگاه را در سراسر نقاط ایران، در کارنامه حرفه‌ای خود به ثبت رسانده است.

علاقه‌مندان جهت بازدید از این نمایشگاه می‌توانند تا 29 مردادماه همه روزه از ساعت 10 تا 18 به خیابان ولیعصر(عج) خیابان طالقانی خیابان برادران مظفر پلاک 125 گالری استاد فرشچیان مراجعه کنند.