به گزارش هنرآنلاین، نمایشگاهی تحت عنوان " امید" در این گالری برپا خواهد شد که آثاری از هنرمندانی ایرانی که با موضوع امید به خلق اثر پرداخته‌اند را به نمایش درخواهد آورد.

در این نمایشگاه 15 هنرمند حضور دارند که آثار آنها به امید نشان دادن امید در کشورمان و پرچمداران صلح ایران در کشورهای دیگر، خلق شده که این سفیران هنری صلح و امید از این هفته در 7artgallery در استانبول ترکیه نمایش خود را آغاز خواهد کرد. در کنار این آثار پرفورمنسی نیز با موضوع امید اجرا خواهد شد. تکنیک، متریال و سبک‌های مختلفی از نقاشی در این نمایشگاه به نمایش درخواهد آمد تا هنردوستان و مجموعه‌داران تمام شیوه‌های هنری را در یک نمایشگاه کنار هم ببینند.

دلیل اصلی چیدمان این نمایشگاه با موضوعیت امید و صلح در این بود که نشان دهد هنرمندان ورای سیاست‌های سیاست‌مدارن راه امیدواری را برای خود و دیگران همیشه خواسته و می‌خواهند. این قشر به دور از هرگونه مرز جغرافیایی و مرز سیاسی حرف‌های پرامید خود را برای امیدبخشی به جامعه و برای نشان دادن صلح‌خواهی همیشگی ایرانیان به ترکیه خواهند برد.

ساویز شالچیان، اسما نجفی، بابک خدادادکوچکی، فرناز ذوالفقاری، سارا نکویی‌فرد، فاطمه صالحی، لادن مشیرفاطمی، ملیسا صباغی، گلناز حسینی، فائزه رنجبر، یلدا فخیمی، سیمین بایرامی، مریم ابراهیم‌زاده، مریم مزروعی و عاطفه سهی آثارشان در این نمایشگاه به نمایش درخواهد آمد.

این نمایشگاه از دوم آگوست تا پانزدهم این ماه ( 11 مرداد تا بیست و چهارم مرداد) در گالری 7artgallery برپا خواهد شد و علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت 15 تا ۲۰ به این گالری استانبول، خیابان استقلال، محله گالاتا، خیابان سردار اکرام، پلاک 16 مراجعه کنند و یا  برای کسب اطلاعات بیشتر در ایران می‌توانند با تلفن ۸۶۰۷۲۶۰۲ تماس بگیرند.