به گزارش هنرآنلاین، نمایشگاهی تحت عنوان " درخت" در این گالری برپا خواهد شد که آثاری از هنرمندانی ایرانی و یک هنرمند فرانسوی که با موضوع درخت به خلق اثر پرداخته‌اند را به نمایش درخواهد آورد.

در این نمایشگاه 17 هنرمند حضور دارند که تعدادی از آنها صرفا برای این نمایشگاه که از چندماه قبل برنامه‌ریزی شده بود اثر خلق کرده‌اند. در این نمایشگاه 26 اثر از این هنرمندان روی دیوار 7artgallery خواهد رفت که با تکنیک‌ها و سبک‌های مختلف خلق شده‌اند.

دلیل اصلی چیدمان این نمایشگاه با موضوعیت درخت در این بود که نشان دهد هنرمندان به این سبزی کره خاکی اهمیت فراوانی می‌دهند و از دعدعه‌های اصلی آنهاست. درختی که زندگی‌بخش بشریت بوده و هست ولی امروزه همین انسان نسبت به درخت بی‌مهر شده و آن را فراموش کرده است. این سبزی‌آفرین هستی این بار در این آثار متبلور شده که سفر خود را از ایران آغاز کرده و به به ترکیه خواهد رفت تا سفیری باشد برای جلب توجه به درخت‌هایی که مرگشان، مرگ هستی و زمین خواهد بود.

ستاره یزدانی، سارا علی‌کرمی، لادن مشیرفاطمی، معصومه مژدهی‌بیژن، مژده مهدوی، یلدا فخیمی، گلایل حسینی‌‎نژاد، گلناز حسینی، رویا محمدی‌ها، مرضیبه نخجوان، لعیا کشاورز، سیمین بایرامی، سوگل بایگانی، مهرنوش ساروی و پرستو خوش‌حساب هنرمندان ایرانی نمایشگاه " درخت " هستند که در کنار هنرمند مطرح فرانسوی " ژرارد کوتن"  آثارشان در این نمایشگاه به نمایش درخواهد آمد.

این نمایشگاه از 16 آگوست تا 29 آگوست ( 25 مرداد تا هفتم شهریور) در گالری 7artgallery برپا خواهد شد و علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت 15 تا ۲۰ به این گالری استانبول، خیابان استقلال، محله گالاتا، خیابان سردار اکرام، پلاک 16 مراجعه کنند و یا  برای کسب اطلاعات بیشتر در ایران می‌توانند با تلفن ۸۶۰۷۲۶۰۲ تماس بگیرند