به گزارش هنرآنلاین، معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی امروز چهارشنبه 5 اردیبهشت در مراسم افتتاحیه کارگاه کشوری طراحی گرافیک و کارتون با موضوع کالای استاندارد ایرانی میخرم که در سازمان ملی استاندارد ایران برگزار شد، با اشاره به نامگذاری سال 97 از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان سال حمایت از کالای ایرانی، گفت: کالایی مد نظر رهبری است که نه تنها فرآورده خوبی باشد، بلکه از فرآیند اخلاق محوری پدید آمده باشد.

سید مجتبی حسینی افزود: فرهنگ ایرانی مبتنی بر انسان‌مداری است و به همین منظور نیاز است تا هر کالایی که تولید می شود بر روح و جان انسان‌ها بنشیند.

وی با بیان اینکه تولیدکنندگان ما در تولیدات خود باید به هر چیزی فراتر از تولید یک فرآورده نگاه کنند، خاطرنشان کرد: برای ارتقا تولیدات داخلی، تولیدکنندگان و صنعتگران دانش و توانایی خود را در بالاترین سطح به کار گیرند تا محصولی با کیفیت و حاصل از عشق و اشتیاق روانه بازار کنند.

حسینی ادامه داد: برای رضایتمندی مردم به چیزی بیش از مهارت نیاز است و باید به آن خلاقیت و پویایی نیز بخشید تا رضایتمندی ایجاد شود.

معاون وزیر ارشاد با اشاره به اینکه در فرهنگ ما کار خوب توسط انسان های خوب به دست می آید، گفت: تولیدکنندگان ما باید به گونه‌ای عمل کنند که علاوه بر بالا بردن کیفیت کالاها موجب افتخار آفرینی کشور و افزایش اعتماد به نفس در بین جامعه شوند.