به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، سه نسل از هنرمندان معاصر ایران آثار خود را با موضوع "نرگس" همزمان با ثبت جهانی این گل در نگارخانه برگ به نمایش گذاشتند.

در این نمایشگاه ۳۰ اثر از ۲۳ هنرمند به رویکردهای متفاوت تکنیکی به نمایش درآمده است، آثاری که با سوژه قرار دادن گل نرگس شیوه بیان بصری هنرمندان باسابقه این نمایشگاه را نیز به دنبال خود دارند. در میان این آثار می‌تواند از آثار آبستره و فیگوراتیو تا خط‌ ‌نقاشی، آثار حجمی و چیدمان را مشاهده کرد.

هنرمندان این نمایشگاه با خلق آثار بدیع میراث طبیعت شکوه آمیز و سراسر احساس را در آثارشان تجلی بخشیدند. رویکرد هنرمندانه به موضوع، درمحل تلاقی ذهن واحساس یکی از ویژگی‌های قابل تامل آثار این نمایشگاه است.                            

در نمایشگاه "نرگس" آثاری از هنرمندان چون علیرضا آدم بکان، شاه‌پری بهزادی، مرتضی پورحسینی، حسین تمجید، بهنازجلالی، فرناز ربیعی‌جاه، لیلی رشیدی، نازنین رجب دوست، مهشید رحیم تبریزی، سپیده سحر، سارا سهیلی فر، کیوان عسگری، سمیراعلیخانزاده، الهام فاطمی، محمدرضاقربانی، ماتیسا کازرونی، میترا کاویان، نگار کلانتری، مانلی منوچهری، عنایت‌الله نظری نوری، حسین نوروزی، گیزلا وارگاسینایی و بیتا وکیلی که توسط فرناز محمدی کیوریتور شده است به نمایش درآمده است.

این نمایشگاه با حضور سید مجتبی موسوی معاون فرهنگی وهنرهای شهری سازمان زیباسازی، امیر عبدالحسینی معاون هنری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و هنرمندانی چون عباس مشهدی‌زاده، جواد بختیاری، غلامرضانامی، امیر انوشفر، شهرام کریمی، امیرعابدی، امیر اثباتی، بهروز زیندشتی، محمدرضاقربانی و نگارنادری‌پور رئیس انجمن مجسمه در نگارخانه برگ افتتاح شد.

نمایشگاه "نرگس" تا ۱۲ اسفندماه همه روزه از ساعت ۹ تا ۱۸ در نگارخانه برگ واقع درمیدان هروی، خیابان وفامنش، کوچه جمالی شرقی، پلاک ١٢، عمارت عین الدوله میزبان علاقمندان به هنر است.