به گزارش هنرآنلاین؛ این هنرمند درباره این نمایشگاه گفت: آثار در سه ژانر مختلف هستند و به لحاظ موضوعی و احساسی دامنه وسیعی دارند. بخشی مربوط به پرتره هنرمندان برجسته ایران همچون: یدالله کابلی، اسرافیل شیرچی و ... است که با استفاده از آبرنگ به تصویر کشیده‌ام اما بخش دیگری از آثار این نمایشگاه به واقعیت‌های موجود در ایران می‌پردازد. بخش سوم این نمایشگاه را چالش تکنیک می‌خوانم، این آثار روی تکنیک تأکید ویژه دارند زیرا از نظر من آبرنگ مدیایی است که هر هنرمندی در بدو امر آن را می‌آموزد اما پس از سال‌ها سرانجام به سمت آن بازمی‌گردد و درگیر اصالت آن می‌شود.

این هنرمند درباره برگزاری نمایشگاه در ایران پس از سال‌ها مهاجرت گفت: بیش از دو دهه قبل ایران را ترک کردم و سالیان دراز در کانادا اقامت داشتم البته قبل از رفتنم نمایشگاه‌هایی اینجا داشتم اما بعد از مهاجرت، هنری که دنبال می‌کردم به کانادا و دبی محدود شد، به همین خاطر تصمیم گرفتم که نمایشگاهی از آثارم را پس از سال‌ها در وطن داشته باشم.

نمایشگاه "محیطِ آب و رنگ‌های عاشقانه" جمعه 29 دی‌ماه از ساعت 16 تا 20 در گالری مژده افتتاح می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند تا 6 بهمن‌ماه همه روزه (غیر از شنبه)  از ساعت 12 الی 20 به گالری مژده واقع در  سعادت آباد، خیابان علامه شمالی، خیابان 18 شرقی، پلاک27، واحد یک مراجعه کنند.