سرویس تجسمی هنرآنلاین: مژده طباطبایی مدیر گالری مژده که در زلزله بم نیز چنین رویدادی را برای کمک به آسیب دیدگان تدارک دیده بود، با اعلام خبر فوق گفت: از همه هنرمندانی که دوست دارند در این حرکت خیرخواهانه حضور داشته باشند دعوت می‌شود آثار خود را به گالری مژده تحویل دهند تا در حراج خیریه سه روزه ارائه شود.

او افزود: گالری مژده ضمن ابراز تأسف از این حادثه غم‌انگیز به‌منظور همدردی با عزیزانی که در زلزله آسیب‌دیده و دچار خسارت شده‌اند، در نظر دارد بخشی از گنجینه خود را طی این حراج از روز جمعه 26 الی 28 آبان ماه به فروش رسانده و از این رو از همه هنرمندانی که دوست دارند در این اقدام خیرخواهانه مشارکت کنند دعوت می‌کند، در صورت تمایل یک یا چند اثر خود را برای ارائه در حراج اهدا نمایند.

 او تأکید کرد: بدیهی ست تمامی عواید فروش این حراج به آسیب دیدگان زلزله اخیر اختصاص داده خواهد شد.

مدیر گالری مژده درباره شیوه فروش آثار در این حراج خیریه توضیح داد: همه آثار، حتی آثار بزرگان، نصف قیمت واقعی‌شان و حتی کم‌تر روی دیوار ارائه می‌شود و در پایان سومین روز به بالاترین پیشنهاد فروخته خواهد شد.

طباطبائی گفت: به‌محض اطلاع‌رسانی اولیه چندین مجموعه‌دار و هنرمند شاخص دست به کار جمع‌آوری آثار شده‌اند و خوشبختانه همه در تلاش هستند بهترین کارهای خود را به نفع مردم عزیز آسیب‌دیده در زلزله هدیه کنند.

نشانی گالری مژده: سعادت‌آباد، علامه شمالی، خیابان هجدهم شرقی، پلاک 27 هست و علاقه‌مندان می‌توانند با شماره تلفن 02122067442 تماس بگیرند.