به گزارش هنرآنلاین، آیین افتتاحیه نمایشگاه نقاشی‌های سهیلا طیبی با عنوان "آینه های روبرو" و با موضوع زن و  چالش های اجتماعی 28 مهر ماه ساعت 16 در گالری رج  برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی این برنامه این نمایشگاه شامل 10 تابلو به اندازه 50 در 50 سانتی متر و نیز  دو تابلو 100 در 100 می باشد.

  سهیلا طیبی در این نمایشگاه تلاش کرده است تا سوژه هایش را از میان هزاران زن که روزمره در تراکنشهاى ارتباطى شهر با آنها روبرو شده است  انتخاب کند .وی همچنین با بکارگیری از عناصر بی جان همچون کفش خصوصیات رفتاری افراد را به صادقانه ترین شکل ممکن به تصویر کشیده است .

سهیلا طیبی  متولد تهران  و  کارشناس ارشد ارتباط تصویری تاکنون در نمایشگاه های بسیاری حضور داشته است که از آن میان می توان به نمایشگاه گروهی نقاشی جهان صلح در سال 85 ، اولین جشنواره هنرهای تجسمی سال 85، شرکت در دوسالانه نقاشی جهان اسلام تهران فرهنگستان هنر سال 85، برپایی نمایشگاه گروهی عکاسی سال شهرستان نور سال 89 و برپایی نمایشگاه گروهی چیدمان پرفورمنس زنی در انتهای غزل سال 94اشاره کرد .

طیبی همچنین  برپایی یک نمایشگاه انفرادی تایپوگرافی در  فرهنگسرای شفق را نیز در کارنامه هنری خود دارد .

گفتنی است علاقمندان جهت بازدید از آثار این نمایشگاه می توانند تا 8 آبان ماه از ساعت 15 الی 19 به گالری رج واقع در خیابان بهشتی ( عباس آباد )پاکستان، کوچه حکیمی ، شماره 4 واحد سه مراجعه نمایند