به گزارش هنر آنلاین ، نمایشگاه " ذهن نیمه هوشیار " که به نمایش آثار نقاشی آرنا زینلیان اختصاص دارد، بر اساس توجهات ذهنی هنرمند به محیط و آنچه که در یک ذهن نیمه هوشیار است. در این نمایشگاه 18 اثر از این هنرمند به نمایش درخواهد آمد.

در استیتمنت این نمایشگاه آمده است: نقاشی همیشه  از درون هنرمند بر روی بوم نقش می‌بندد. توجه به درون هنرمند که گاه آگاهانه و گاه ناخودآگاه به خلق اثر می‌پردازد . توجه به این ضمیر ناخودآگاه و ذهنی که در معاشقه با خود راه را برای خلق اثر هنری باز می‌کند مجموعه ای را پدید آورده که آرنا زینلیان آنها را در قالب اکسپرسیونیم انتزاعی و بازی با رنگ‌ها به نمایش درآورده است. مجموعه حاضر را "ذهن نیمه هوشیار" نامیده است، زیرا سعی داشته مفهومی را که از ذهن نیمه هوشیار برداشت کرده در نقاشی های خود منعکس نماید.

این نمایشگاه از بیست و سوم تا سی‌ام شهریور ماه در گالری فردا برپا خواهد شد و علاقه‌مندان برای دیدن آن می‌توانند از ساعت 16 تا 20 به گالری فردا واقع در خیابان کریمخان زند، زیر پل کریم‌خان، خیابان حسینی، کوچه اعرابی 6، پلاک 2 واحد 2 مراجعه کنند. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با تلفن 86072602 تماس بگیرند.