به گزارش هنرآنلاین ، نمایشگاه  گروهی شامل آثاری در زمینه های نقاشی، چیدمان، اینستالیشن و پرفورمنس جمعه ۹ تیرماه در گالری دنا افتتاح می شود و تا ۲۶ تیرماه به کار خود ادامه می دهد. در بخش نقاشی و چیدمان آثاری از کیمیا بیدار، مونا جولا، آتوسا شاملو، افرا صفا، پدیده فرزان، نیکو فلاح، کوشا موسوی ارائه می شود و ویدئو آرتی از میلاد فداکار و پرفورمنسی از مونا به کار نیز در این نمایشگاه برپا خواهد شد.

به گفته فرشید پارسی کیا مدیر گالری دنا، این نمایشگاه را گالری دنا کیوریت کرده است. وی گفت: معمولا گالری ها نمایشگاه های گروهی برپا می کنند اما پشت این نمایشگاه های گروهی محتوایی وجود ندارد و صرفا جمع آوری آثار مطرح است اما ما برای این نمایشگاه که با رویکرد نقد مصرف گرایی برپا می شود یک پروپزال ۵۰ صفحه ای نوشتیم.

وی ادامه داد: در تهران همه ظواهر مصرف گرایی وجود دارد با اینکه رستوران های «مک دونالد» که شاید مظهر مصرف گرایی باشد در تهران وجود ندارد. نکته در این است که همان خیالی که در شکل گیری مک دونالد وجود دارد در ذهن ما حضور دارد. ما به زودی یکی از کشورهایی خواهیم بود که بیشترین تعداد فروشگاه های بزرگ را خواهد داشت چون به همین تعداد فروشگاهی که در حال حاضر داریم تعداد فروشگاه هایی داریم که در حال ساخت است.

مدیر گالری دنا بیان کرد: شیوه مصرف گرا بودن و این رویکرد در ذهن ما شکل گرفته است و این موضوع را در این نمایشگاه نقد خواهیم کرد.

گالری دنا در خیابان طالقانی، خیابان سپهبد قرنی، کوچه سوسن، پلاک ۴ قرار دارد.