به گزارش هنرآنلاین، به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، با توزیع فراخوان نحوه شرکت در سیزدهمین جشنواره ملی داستان رضوی (کبوترحرم) از سری برنامه‌های پانزدهمین دوره جشنواره بین المللی امام رضا (ع) به میزبانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد مازندران اطلاع رسانی شده است.

این جشنواره با اهدافی نظیر اشاعه و ترویج فرهنگ منور رضوی، گسترش فعالیت های فرهنگی و ادبی مرتبط با سیره اهل بیت (ع) و گرامیداشت تولیدکنندگان و پدیدآورندگان آثار حوزه فرهنگ رضوی و کمک به انتشار گسترده‌تر این عرصه معنوی برگزار می‌شود.

سبک زندگی امام رضا (ع) شامل سیره، رفتار و روایات، تعالیم و آموزه‌های اقتصادی امام رضا (ع)، تأثیر هجرت امام رضا (ع)، خاندان امام رضا (ع) و اصحاب و یاران امام رضا (ع) با تأکید بر ابناء الرضا (ع)، تأثیر زیارت امام رضا (ع) در فرهنگ عمومی و ارتقاء بُعد معنوی و سالم سازی جامعه، امام رضا (ع) و فرهنگ خدمت رسانی، امام رضا (ع) عالم خاندان رسول، محورهای این جشنواره اعلام شد.

آخرین مهلت ثبت نام و ارسال آثار به جشنواره سیزدهم، ٢٣ خردادماه ٩٦ اعلام شده است و مراسم اختتامیه به همراه معرفی نفرات برتر، چهارم و پنجم مردادماه ٩٦ به میزبانی سمنان برگزار می‌شود.

علاقه مندان به شرکت در این جشنواره برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به تارنمای شمس توس به نشانی semnan.shamstoos.ir و portal.shamstoos.ir و یا دبیرخانه این جشنواره به آدرس سمنان - بلوار قدس- مجتمع فرهنگی هنری کومش و نمایندگی بنیاد امام رضا (ع) دبیرخانه دائمی جشنواره ملی داستان رضوی مراجعه و یا با شماره تلفن مستقیم ٣٣٣٤٠٨٥١-٠٢٣ تماس حاصل کنند.