به گزارش هنرآنلاین، به نقل از  ایسنا، علی جاور مسئول هنرهای نمایشی حوزه هنری یزد از اجرای مجدد نمایش "قصه ظهر جمعه" به نویسندگی سیدمحمد مساوات و کارگردانی حسام افروز از امروز یکشنبه در پلاتوی حوزه هنری یزد خبر داد.

وی استقبال چشمگیر مخاطبان به ویژه خانواده‌ها از اجرای دور اول این نمایش را علت اجرای مجدد این نمایش ذکر کرد و گفت: نمایش مذکور از امروز هر شب ساعت 19 به روی صحنه خواهد رفت.

وی با بیان این که این اثر به موضوع سبک زندگی و خانواده می‌پردازد، گفت: این نمایش، قصه یک خانواده پرجمعیت یزدی در فضای نوستالژیک دهه‌ 60 را روایت می‌کند که داستان تحت تأثیر اتفاقاتی قرار می‌گیرد.

در خلاصه این داستان آمده؛ قرار است بعد از ظهر جمعه‌ای در سال 69 عروسی دختر کوچک خانواده برگزار شود اما اتفاقاتی عروسی را به هم می‌زند و  ....

علی مزیدی، علی جاور، زهرا زین‌الدینی، مهدی آرین‌مهر، فاطمه زارع، نسیم کاظمی، سیدعلی قریشی، سهیلا عسکری و ملیحه جدی در این اثر به ایفای نقش می‌پردازند.

دیگر عوامل نمایش نیز عبارتند از؛ دستیار کارگردان: زمان ارکمان، مشاور کارگردان: علی جاور، طراح نور: احسان نیک محضر، مدیر صحنه: سیدمهدی امام، آهنگساز: حسین افروز، منشی صحنه: آزیتا دهقانی، طراح پوستر: محسن احمدی و طراح صحنه: حسام افروز.

"قصه ظهر جمعه" پیش از این نیز از 20 شهریور امسال به مدت 20 روز در پلاتو حوزه هنری یزد اجرا شده بود.

این دومین تجربه کاری حسام افروز است. این کارگردان جوان سال گذشته با نمایش "کمد دیواری" محصولی از حوزه هنری یزد در دومین جشنواره استانی تئاتر جوان سوره ماه یزد و جشنواره منطقه‌ای تئاتر سوره ماه در بیرجند خوش درخشید و به بیست و چهارمین جشنواره سراسری تئاتر سوره ماه در تهران راه یافت.