سرویس استان های هنرآنلاین: لوکیشن‌های سریال "هنگام بیداری" به کارگردانی سیروس مقدم با بررسی‌های انجام گرفته، مشخص شد و در حالی که انتظار می‌رفت شهرهایی مانند جهرم و لارستان به عنوان لوکیشن انتخاب شوند اما در نهایت شهرهای بوشهر، شیراز، دلوار، قزوین و تهران به عنوان لوکیشن‌های اصلی این سریال انتخاب شدند.

والی‌نژاد تهیه کننده این فیلم سینمایی می‌گوید: لوکیشن‌های سریال تاریخی "هنگام بیداری" که به زندگی آیت‌الله سید عبدالحسین لاری مربوط می‌شود به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه‌کنندگی حبیب‌الله والی‌نژاد پس از بررسی‌های انجام شده توسط عوامل این سریال، مشخص شده است.

وی می‌افزاید: این پروژه که نخستین سریال تاریخی سازمان هنری رسانه‌ای اوج محسوب می‌شود، در حال حاضر در مرحله انتخاب و تکمیل لوکیشن قرار دارد. در این مرحله بعد از بازدید تهیه کننده و کارگردان فیلم از شهرهای مختلف کشور، شهرهای بوشهر، شیراز، دلوار، قزوین و تهران به عنوان لوکیشن‌های اصلی این سریال انتخاب شدند.

این تهیه کننده اشاره می‌کند؛ ‌هم اکنون تیم صحنه زیر نظر عباس بلوندی در حال بازآرایی و تکمیل لوکیشن‌های انتخاب شده، هستند.

سریال تاریخی "هنگام بیداری" عنوان پروژه الف ویژه‌ای است که توسط سازمان هنری رسانه­ ای اوج به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه کنندگی حبیب‌الله والی‌نژاد در حال پیش تولید نهایی است و قرار است به موضوع مقاومت مردم جنوب کشور در برابر استعمار انگلیس در ۱۰۰ سال قبل  خصوصا زندگی سید عبدالحسین نجفی لاری بپردازد.

یکی دو ماه پیش سیروس مقدم کارگردان این سریال به همراه نویسنده و‌ تهیه کننده این اثر فاخر یک روزی را مهمان اداره فرهنگ و‌ ارشاد اسلامی جهرم بودند و از لوکیشن‌های مختلف و همچنین کتابخانه این عالم ربانی بازدید کردند.