به گزارش هنرآنلاین، محمدصادق کوچک‌زاده از انتشار مجموعه اشعار طنز محمد عظیمی معلم یزدی با عنوان «قطب قطاب» خبر داد. وی افزود: این اثر به همت واحد آفرینش‌‎های ادبی حوزه هنری یزد تولید شده و توسط انتشارات سوره مهر در قطع رقعی روانه بازار کتاب خواهد شد. این اثر شامل گزیده اشعار طنز این شاعر در قالب غزل است و اولین اثر ادبی اوست که به زودی منتشر می‌شود. 

کوچک‌زاده، بیان نقد اجتماعی در قالب شعر طنز را انگیزه شاعر از سرودن این اشعار عنوان و تصریح کرد: این کتاب از لحاظ فنی به رعایت اصول می‌پردازد و به لحاظ محتوایی نیز با کنایه‌های رندانه و نقادانه به بارزترین عیب‌ها و مشکلات جامعه اشاره دارد و هدف آن اصلاح امور است.

رئیس حوزه هنری یزد با اشاره به برگزاری محافل طنز «قندشکن» در استان بیان کرد: امروز شاعران و طنزپردازان این محفل ادبی آموزش محور در کشور شناخته شده‌اند و در این عرصه حرف‌های زیادی برای گفتن دارند.

محمد عظیمی متولد ۱۳۶۶ در یزد دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم قرآن و حدیث است و به عنوان دبیر در آموزش و پرورش یزد مشغول فعالیت است. وی از سال ۱۳۹۵ با حضور در دوره‌های آموش داستان‌نویسی و رمان‌نویسی حوزه هنری یزد فعالیت در عرصه نویسندگی را آغاز کرد. عظیمی همچنین یکی از شاعران فعال و پرتلاش محافل ماهانه طنز «قندشکن» است.