به گزارش هنرآنلاین، سمیه قاسمی با هدف تشریح مسابقه عکاسی "در خانه برای امام زمان‌مان جشن می‌گیریم"، ابراز کرد: امور بانوان شهرداری سمنان به مناسبت میلاد باسعادت حضرت حجت بن الحسن عسکری (عج)، مسابقه عکاسی ویژه بانوان این شهر را برگزار می‌کند.

وی افزود: به دلیل شرایط اعمال‌شده در طرح فاصله‌گذاری اجتماعی و اهمیت توجه به سلامت شهروندان، قادر به برگزاری جشن‌های شهری برای میلاد امام زمان (عج) نیستیم اما این میلاد مسعود و فرخنده را در کنار خانواده‌ها جشن می‌گیریم لذا بانوان پرتلاش و مهدوی شهر سمنان می‌توانند از جشن‌های خانگی خود در نیمه شعبان عکس تهیه و آن را برای شهرداری ارسال کنند.

مشاور شهردار سمنان در امور بانوان، گفت: عکس‌ها می‌تواند با مضامین کیک و شیرینی‌های خانگی میلاد امام زمان (عج)، تزئین منزل یا فضاسازی کوچه و محله به مناسبت این میلاد عزیز و نذری‌های امام زمانی برای مقابله با بیماری کرونا باشد. همچنین بانوان همیشه در میدان شهر سمنان می‌توانند از اقدامات خود برای مقابله با کرونا با نیات خیرخواهانه شامل تهیه و توزیع ماسک و دستکش بین مردم و ارسال هدایایی برای کادر درمان و شهروندان نیازمند عکس تهیه کرده و ارسال کنند.

قاسمی با بیان اینکه علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه تا ۲۲ فروردین‌ماه فرصت دارند تا عکس‌های خود را به نشانی @mehrbanoohayeshahr در فضای مجازی ارسال کنند و به سه عکس منتخب هدایایی اهدا خواهد شد، گفت: اسامی برندگان در کانال بانوان شهر اخلاق به نشانی @Ladiesofsemnan در فضای مجازی درج می‌شود.