به گزارش هنرآنلاین، در متن اطلاعیه این انجمن آمده است: متاسفانه شیوع ویروس کرونا در این روزها، همه کشور را در شرایط خاصی قرار داده است و پس از توصیه اکید وزارت بهداشت به ماندن شهروندان در منازل و صرف نظر از ترددهای غیرضروری و لغو کلیه برنامه‌های هنری ما نیز بر آن شدیم تا برای گذار از این شرایط؛ برنامه‌هایی را در فضای مجازی برنامه‌ریزی و اجرا کنیم.

در اولین گام انجمن موسیقی استان کرمان در نظر دارد با همکاری شهرداری و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان مسابقه نوازندگی (تک‌نوازی و گروه‌نوازی) و خوانندگی را در فضای مجازی اجرا نماید.

علاقمندان می‌توانند با ضبط کلیپ‌های یک دقیقه‌ای و ارسال آنها از طریق اپلیکیشن واتس‌آپ به شماره ۰۹۳۰۷۹۵۳۹۰۰ در این مسابقه شرکت کنند.

ویدیوها،  در صفحه اینستاگرام کرمانِ من به آدرس: @kermooneman قرار خواهد گرفت و داوری آثار را عموم مخاطبین برعهده خواهند داشت.ویدیوهای برتر براساس تعداد مخاطبینی که آثار را پسندیده باشند(لایک) مشخص می‌شود.

همچنین، هر هفته به سه اثری که بالاترین رای را داشته باشند، جوایز نقدی تعلق خواهد گرفت. نفرات برگزیده می‌توانند در برنامه لایو اینستاگرامیِ «کرمانی شو» نیز اجرای برنامه داشته باشند. برنامه لایو اینستاگرامیِ کرمانی شو از تاریخ ۱۷ اسفندماه هرشب به مدت یک ساعت و از ساعت ۲۱:۰۵ اجرا خواهد شد.

همه علاقمندان می‌توانند از هم اکنون ویدیوهای یک دقیقه‌ای خود را به شماره ذکر شده در واتس‌آپ ارسال کنند.