به گزارش هنرآنلاین، مدیرعامل موسسه بهمن سبز حوزه هنری، از ساخت یک پردیس سینمایی در استان چهار محال و بختیاری خبر داد و عنوان کرد: این موسسه در نظر دارد به منظور پاسخگویی به نیازهای سینمایی و هنری این استان یک پردیس سینمایی چهار سالنه در شهرکرد بسازد.

سید مصطفی حسینی خاطرنشان ساخت: سینما بهمن شهرکرد در راستای طرح‌های عمران و توسعه موسسه بهمن سبز، به‌زودی به یک پردیس سینمایی با چهار سالن تبدیل می‌شود.

وی ادامه داد: ساخت سه سالن جدید در کنار سالن سینما بهمن شهرکرد از آذرماه به همت موسسه بهمن سبز سازمان سینمایی حوزه هنری با مشارکت شهرداری شهرکرد آغاز می‌شود و با اضافه شدن این پردیس‌ها، سینما بهمن به یک مجموعه فرهنگی چهار سالنی تبدیل خواهد شد.

حسینی یادآور شد: سینما بهمن شهرکرد از سال ۱۳۵۰ به صورت تک سالنی فعالیت خود را آغاز کرد. این سینما اکنون دارای یک سالن با ظرفیت ۴۸۰ نفر است که پس از چهار سالنی شدن، پاسخگوی سلایق مختلف سینمایی مخاطبان و تولیدات سینمایی ایران خواهد بود.

مدیرعامل موسسه بهمن سبز حوزه هنری گفت: با احداث و افتتاح این پردیس سینمایی، عموم مخاطبان استان چهار محال و بختیاری  می‌توانند با وجود چهار سالن مجزا، فیلم‌های دلخواه خود را انتخاب و تماشا کنند.

به گفته وی، در این تغییر و بهسازی، دکوراسیون سالن انتظار، بوفه و مسیر ورود و خروج سینما نیز تغییر خواهد کرد و یک محل تفریحی در این مجموعه سینمایی دایر خواهد شد. پیش‌بینی می‌شود تا بهمن ماه سال ۹۸ از این پردیس سینمایی در شهرکرد بهره برداری شود.

حسینی، تداوم نهضت سینماسازی و فعالیت‌های زیرساختی حوزه هنری در شهرها و استان‌های محروم را یکی از ماموریت‌های جدی حوزه هنری عنوان کرد.